Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vasárnap 4órakkor lett meg a...

Bogyo0528 kérdése:

Vasárnap 4órakkor lett meg a babám de nem akar szopni. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
inkább csak aludna ha szopik is akkor csak keveset és utána hány .a csecsemős is mutatta hogyan csináljam mivel ez az első babám de nem nagyon akar menni. Mit tehetnék ki volt így a babájával.? Remélem minden rendben lesz vele .

2018. szept. 25. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sárgult be? Ha otthon vagytok próbáld etetni és ahogy tudod vidd orvoshoz nehogy kiszáradjon:(
2018. szept. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kórházba vagyunk 😞 ez még csak a második napunk
2018. szept. 25. 00:44
 3/8 A kérdező kommentje:
épp most szopizott a drága egy keveset..aztnán be is hányt 😩
2018. szept. 25. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mért nem az orvost, vagy a nővért kérdezed meg?
2018. szept. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon pici még a gyomra. Neki még pár korty is elég anyatejből. A felesleget visszabukja. Ha viszont nagyon sokat bukik előfordulás, hogy nem záródott a gyomra rendesen ezért írhat fel neki a doki sűrűbb tápszert. A szoptatáshoz türelem kell. Ilyenkor még gyengén, esetlenül szopik. Te is esetlen vagy még. Esetleg ezért sok levegőt nyél. Mindig büfiztesd meg. Amikor alszik, nyugodtan fejj üvegbe. Masszírozd ki a melled ő a csomókat. Ürítsd le teljesen. Ha türelmes vagy 2-3 hónap és össze szoktak. Sok sikert.
2018. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért javít a teló
2018. szept. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura, hogy annyi tejed legyen 2.nap, hogy kihányja, bár ha folyamatosan kihányja, az nem normális, ez inkább baj.

A "nem akar szopni" ismerős, első babámmal nekem is így volt. Ő is aluszékony volt, besárgult, vinnem kellett dokihoz, miután hazamentünk, sajnos soha nem is akart szopni, tápszeres lett.

(2.baba kis zabagép volt, cicin lógott állandóan. 3. úgy indult, mint az első, voltunk is kórházban, mert majdnem kiszáradt. De mivel már tapasztaltabb voltam, mint anno az elsővel, sikerült rászoktatni a cicire. Kénytelen voltam, mert ő meg a tápszert hányta ki többször...)

2018. szept. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet akár nagyon sok teje is. Nekem első babánál folyamatosan ruha csere volt. Eláztatott állandóan ráadásul császáros voltam..
2018. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!