Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki önszántából nem szoptat/sz...

Aki önszántából nem szoptat/szoptatott miért nem? Őszintén!

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
mert undoritónak talålom, a kórházba muszáj volt, igy ott megtettem, de ahogy hazaértünk, fejtem a tejet és cumusüvegből kapta!
2018. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Én ugyan szoptatok, de abba fogom hagyni 6 hónap után, mert hamar szeretnénk kistesót. Nekünk csal lombikkal lehet gyerekünk, azt meg nem csinálják meg szoptatás mellett; na meg az esélyeinket is nagyban rontaná a sikerre.
2018. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert megpróbáltam,de nagyon nem jött be.Mihelyt tápszerre váltottam megnyugodtam,és ezáltal a gyerek is.
2018. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Én ugyan szoptattam ameddig tudtam, de sógornőm "jajj ő mindent megpróbált", de szülés után 5 nappal már inkább rágyújtott, mint hogy mellre tegye a gyereket, mert a pici elvan tápszerrel is, de neki meg amúgy is nagyon hiányzik a cigaretta :/
2018. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert undoritonak talalom , mert a tapszerbol minden tapanyagot megkap, mert az anyatejesek allandoan fosnak es hasfajosabbak. A gyerekem makk egeszseges, szivesen dorgolom azok orra ala akik szoptatnak es 2 hetente beteg a gyerekuk. De amugy mar 2 elmult igy tapszert se kap mar. Mindenkinek csak ajanlani tudom a tapszert.
2018. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
3 hónapig szopott a babám. Jobb ez így nekünk, utána tápszeres lett. A védőnő igazi undorító módon beszólt nekem, amikor tanácsot szerettem volna kérni tőle, hogy milyen cumisüveget vegyek. És ha fejni akarom a tejet neki? A szoptatás erőltetése pont az ellentétét váltotta ki nálam.
2018. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert önzőek.
2018. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
eleinte én is idegenkedtem a szoptatástól, én utáltam ha valaki hozzáért a mellbimbómhoz :/ páromnak is tabu volt :D aztán valahogy mégis csak belerázódtam és élveztem azt az intimpillanatot, de én pl. tudatosan fél éves korától csökkentettem a szoptatást, kb. 8hónapos korára csak reggel-este szopizott.. de 11 és fél hónapos korában szoktattam le teljesen, megmondom öszintén addigra nyüg lett a szoptatás :( jelenleg terhes vagyok, kistesóval is így tervezem, intenzíven 5-6 hónapos koráig, de nem tervezem őt se 1 éves kora felett szoptatni, ami manapság divat..hogy ovisként is komfortszopizik.. :/
2018. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
44%
5-ös, te nagyon buta vagy. Ha azt hiszed, hogy a gyerekednek jobb, ha mű dolgokat tömsz bele már ebben a pici korban, akkor sajnálom azt a szerencsétlen babát. Azok a gyerekek, akiket szoptat az anyjuk, azért betegek, mert az anyatejből megkapják a szükséges ellenanyagokat. Ha nem tudnád, az anyatej a legjobb starter, mert a baba abból kap meg mindent, amire szüksége van, nem a gyári tápszerből. Többek között ellenanyagokat is az anyatejből kap, ezért a gyerek többször beteg (ami mellesleg kiskorban normális), mert a szervezete felismeri a baktériumokat és megfelelő válasszal (további ellenanyag termeléssel) reagál rá. De neked ezt hiába is magyaráznám. Ha lehet, amint 3 éves lesz a gyerek, csak kólát meg csipszet etess vele, mert pl a házi szalonna undorító.
2018. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Látom megérkeztek az ősanyák és az anyatej-tudósok. Hát köszi szépen a lepontozást. Miért nem akarja felfogni mindenki, hogy ez magánügy??!!!
2018. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!