Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos babámnál elkezdtem...

5 hónapos babámnál elkezdtem a hozzátáplálást 3 hete. Azóta három-négy óránként szopizik váltott mellből. Tehát hat óránként kerül sor egy mellre a szopizás, elapad így a tejem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Könnyen lehet. Raertel volna két hónap múlva is.
2018. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mi is 4 hónaposan kezdtük a gyermekorvosunk kifejezett kérésére, sokáig szoptattam még utána.
2018. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló,te is váltott mellből szoptattál?
2018. okt. 2. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

3 hós a babám

Váltott mellből szopizik

Az éjjelt átalussza.. Tehát van olyan mellem amire 10 óra múlva kerül sor


Nem apad a tejem..



/ hozzátáplálást hogy-hogy ilyen korán kezdted?

2018. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek a mostani ajánlásban,semmi féleképpen nem akartam vele hat hónapos koráig várni a hozzátáplálással. Egyébként gyerekorvos is ajánlotta,hogy kezdjem el. Mindenkinek szíve joga ezt eldönteni. Az első gyereknél is négy hónaposan kezdtem.
2018. okt. 2. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, váltott mellből, ráadásul 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, szóval ha pl a balból evett este 8 körül, aztán a jobból reggel 7-kor, akkor 13-14 óra is eltelt, mire újra a balhoz jutott. #2 voltam. 😊
2018. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ő még ébred éjjel általában egyszer-kétszer
2018. okt. 2. 18:37
 8/10 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


Egyébként a tejed nem a 6 h kimaradás miatt, hame a hozzátáplálás miazt fog apadni, amikor már nem igényli a babád, ezért nem szopozik

2018. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszer el kell kezdeni a hozzátáplálást,örökké nem ehet csak anyatejet. Étkezést nem váltottam ki,két szopizás között kapja a pépet. Persze,értem,hogy kevesebbet szopizik így,de előtte másfél két óránként szopizott.
2018. okt. 2. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy apad el! Váltott mellből szoptattam. 24 hónapos korig! 4 hónapos korától már kóstoltattam. Most 2.5 éves,és még mindig van tejem. Bár már elapadna...
2018. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!