Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Napi 1-2 szoptatás mellett...

Napi 1-2 szoptatás mellett milyen ciklusra lehet számítani?

Figyelt kérdés

Azt hiszem még nincs peteérésem, de már "próbálkozik" a szervezetem és egyszer meg is jött. Az így nézett ki:

Peteérésre utaló jeleim voltak, de végül nem emelkedett meg a testhőm és rá egy hétre megjött. A vérzés szokatlanul erős volt (talán túl vastag volt a nyálkahártya?...) Másfél éves a gyerekem és esti, esetleg napközbeni szopi van. Hasonló esetben nektek, hogy alakult? (Szoptatás valószínűleg még marad egy darabig) Most be fog állni rendszeresre, vagy pár havonta lesz ez a normálisnál erősebb vérzés?


2018. okt. 9. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Nekem kizárólagos, igény szerinti szoptatás mellett megjött a lányom 8 hetes korában, anyukám meg amíg csak napi 1 esti nyammogás maradt, addig egyáltalán nem menstruált egyikünkkel sem.
2018. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igény szerint szopizik a kisfiam,éjjel is ébred még egyszer kétszer. Mint utólag kiderült már négy hetes korában megjött a menstruációm. Azóta is minden hónapban jelentkezik,most lesz öt hónapos a babám.
2018. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes volt a babám, amikor először megjött. Csak anyatejes, napi 5-7x van szopi. Ennek ellenére a ciklusom soha sem volt ilyen pontos: 28 naponta megjön.
2018. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kíváncsi leszek, nálam, hogy alakul
2018. okt. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!