Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha minden szoptatás után kb...

Ha minden szoptatás után kb 10 percet fejem azt a mellem amelyikből evett, akkor azzal több tejem lesz?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mibol gondolod hogy keves?
2018. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen, és ezáltal kialakulhat mellgyulladás is, mert túl fogsz termelni.
2018. okt. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy kevés mindig, de délutánonként két mellből etetek, hogy elég legyen és félek, hogyha este is egy nagyobb adagot akar majd enni nem lesz elég. Pár napja csinálom, de még nem érzem, hogy bármit is érne.
2018. okt. 12. 04:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd ha nem hozza meg a szukseges heti 120-150 grammot akkor raersz fejnj...amig jo kedvu gyarapodik stb addig ne fejjed mert ha egyszer elkezded fejhetsz vegig hogy ne gyulladjon be...az meg eleg faraszto....ha gondolos ket naponta fejj rajta 10 percet. Attol annyira nem fog szaporodni viszont neked lesz vesztartalek ha hirtelen novekedesi ugras vn es potolni kell stb....nekem kindignvolt lefejve egy liter tartaleknak
2018. okt. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy pár napja fejek szoptatás után, de nem érzem hogy több tejem lenne.
2018. okt. 12. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba? Az első pár hét után megszokja a melled az új feladatát és már nem folyik, meg feszül úgy, mint az elején. Ettől még pont elég a tej, csak te nem érzed.
2018. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
plusz a tejszaporítás általában 2-3 hét...
2018. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szaporitja maganak,ha keves ne aggodj (olyankor tobbszor kéri magát cicire)

A fejéssel (nekem ezt mondták!) úgy tudom h ponthogy elmehet a tej..

Inkabb igyal napi 1-2 mentes sört, sok leves és folyadék a titok!

2018. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kislányomnak 8 hónapos koráig 2-3 hónapig fejtem, mert nem akart szopizni. Azóval a fejés nem hiszem, hogy apaszt. 6 héttel elöbb született a babánk, most 6 hetes, mérnem kell mennyit eszik. Eleget eszik és eleget hízik, de egyre többször kell 2 mellből etetnem és sokszor érzem, hogy üresre szívta, meg szenved is szegény rajta és ha átteszem a másikra nagyokat kortyol belőle. De akkor ha mindkettőből eszik a következő etetésre nem lesz elég vagy éppenhogy. Ezért szeretném szaporítani.
2018. okt. 12. 13:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagyis nyolc hónapos koráig két három óránként fejtem, elírtam az elöbb.
2018. okt. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!