Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapos kislányom eddig...

1 hónapos kislányom eddig cumisuvegbol kapta a lefejt anyatejet. Meg tudna meg tanulni szopizni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, legalábbis a lányomnak sikerült.
2018. okt. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok kitartással igen ( mert ez járhat neked sebes mellel is)
2018. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdjünk neki?
2018. okt. 12. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Tedd a mellkasodra, legjobb, ha rajta is csak pelus van, és hagyd, hogy szépen, ügyesen elküzdje magát a bimbóig.

Vagy amikor nem túl éhes és türelmetlen, akkor odakínálod neki. Nyugodtan hagyd rajta komfort szopizni, majd beindul a tejleadó reflex.

2018. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szoptatási tanácsadót.
2018. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, kb. úgy volt velünk is, ahogy a többiek irták. Mellre tettem, ahányszor csak tudtam. Az elején fájt, sebes volt, amig rosszul kapta be, aztán ráérzett. Mondjuk nekem tejem volt, csak a lányom nem tudott sehogy sem vákuumot csinálni. Szoptatási tanácsadót is kerestem, ő is segitett, hogy mikor milyen rendszert érdemes kialakitani, melyik mellet mikor váltsam, pozitúrákat mutatott, stb.
2018. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívnék szoptatási tanácsadót. Nem hívtam anno, és nagyon bánom.

Amúgy este, altatásnál könnyebb lesz, mikor félálomban van, vagy szoptanít készülékkel esetleg, de én biztosan szoptatási tanácsadót hívnék.

2018. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!