Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem szeretnék szülés után,...

Ha nem szeretnék szülés után, a kórházban töltött napok után, itthon szoptatni, akkor a tápszert az orvossal kell felíratnom?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Vehetsz magad is, az orvos receptjével viszont olcsóbb jóval egy két típus.
2018. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szuper. Akkor meg is oldódott, köszönöm.
2018. okt. 21. 16:43
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Még egy szegény kisbaba:-( sajnálom a gyereked.
2018. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Senki nem kerdezte!
2018. okt. 21. 18:26
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha orvos írja fel sokkal olcsóbb! Viszont dokinak tudnia kell róla, titokban nem nagyon maradhat.
2018. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszod! Titkolni nem szeretnem egyebkent, ez nyilvan az en dontesem! Fejni esetleg megprobalok majd es cumisuvegbol adni az anyatejet par honapig, de szoptatni nem szeretnek! Ha ez nem lesz mukodokepes akkor marad a tapszer.
2018. okt. 21. 20:27
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi megbeszeltuk elore a vedonovel, igy amikor szules elotti utolso heten hozta a recepteket, amiket majd ki kellett valtani, amikor megszuletett a kicsink, hozta azt is. Egyebkent a korhazban is mondtak, hoy ilyen esetben ott sem engednek el recept nelkul termeszetesen (ez a Maternity volt). Valoban olcsobb recepttel, de ugy emlekszem, nem is lehetett minden tipust csak ugy kapni a Rossmannban. Mondjuk ez mar 3 eve volt, azota lehet mas a helyzet.:)
2018. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező? Ne haragudj meg a kérdésemért, de mi az oka hogy nem szeretnéd szoptatni a babád? Ez puszta kiváncsiság. Őszintén érdekel. Köszönöm szépen ha válaszolsz, akár privátban is.
2018. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egész egyszerűen azért, mert undorítónak tartom. Nagyon sokat olvastam a szoptatásról, tudom mi az az igény szerinti szoptatás, az "időhöz" kötött szoptatás. Elő tej, zsírós hátsó tej, hogy milyen fontos az anyatej stb... Beléptem egy csoportba, ahol szoptatási tanácsokat adnak egymásnak a leendő anyukák, hogy tudjam mit és hogyan kell majd. De ahogy egyre többet olvasok róla, egyre jobban érzem azt, hogy én ezt nem szeretném. Én nem szeretném, ha a gyerekem állandóan a mellemen csüngene, ha nem csak táplálkozásra használná a mellem, hanem "cumiuzásra" is. Nem szeretnék komfort szopit és egyáltalán semmilyen szopit sem. Volt egy anyuka, aki azt írta, hogy a kisfia csak úgy tud aludni, ha az anyja magához veszi az ágyba a gyereket és egész éjjel lóg a melle a gyerek szájába, mert a kisbaba csak így tud aludni és megnyugodni. Én ettől annyira viszolygok, hogy egész egyszerűen nem szeretném. Különböző videókat töltöttek fel a csoportban a szoptatásról és, hogy szopik a kisbaba én ebben semmi szépet és aranyosat nem látok. Lehet, hogy ez a legtermészetesebb dolog a világon, számomra viszont nem és nem is akarom. Sajnálom, hogy így gondolom, de ez van.
2018. okt. 22. 08:14
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szerettem volna éjjel-nappal szoptatni. Egész egyszerűen ezt 3 gyerek mellett már nem lehet megtenni. Így amikor hazaértünk a kórházból, cumit adtam a babámnak. Ha nem éhes, csak cumizni akar, nem a mellemet adom oda. Így éjjel is csak akkor kel, ha éhes. Próbáld ki a szoptatást, aztán meglátod akarod-e csinálni. Én a fejésbe biztos belefáradtam volna.
2018. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!