Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Benőtt köröm miatt volt...

Benőtt köröm miatt volt valaki lézeres műtéten szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Pedikuros nem hinnen h opcio lene, hisz az csak idohuzas...

A masik kormom is meg kellett mar muteni.

Kerdeztem ibclc-s tanacsadot, helyi erzestelenitessel nincs gond, de hormonalis reszehez nem tudott szolnj! Ezt mondjuk nem ertem😵

Szoval van e itt iolyan aki szoptatas alatt volt lezerrs muteten? Akar ilyen benott korom v akarmi...


2018. okt. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem megkérdezték a műtét előtt,hogy nem-e vagyok terhes,nem-e szoptatok.Ez alapján gyanakodnék,hogy kizáró ok,de az érintett orvost kérdezném meg a helyedben.


Egyébként én 4 éve csináltattam meg,egy vagyonba került mind a két nagylábujjamon két-két szél,erre most benőtt megint az egyik,úgyhogy simába meg kellett műteni megint.

2018. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ajjajj, nem hangzik valami jol. Amit 3,5 eve mutottek nincs vele gond!!

Ezt a labam 1.5 eve es feszt beleno. Igaz ezt masik orvos csinalta, persze h sok ezerbe kerult!😥

Lehet megprobalom ezt a drotos eljarast, hatha...

2018. okt. 23. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert.Én most nagyon elkeseredtem,sírtam is a műtőasztalon,hogy mennyi pénzt beleöltem anno,most meg újra ott vagyok ahol kezdtem.De ez a sebész azt mondta,ő garantálja,hogy amit most kivág,az soha többet nem nő be.És hogy ő ezt a lézert pont azért nem ajánlja mert ez lesz.Akár hiszed akár nem ahol nekem kilézerezte anno a másik sebész,ott megint egy kis részen el kezdett nőni a köröm,és az nőtt be... szóval én már nem tudok semmit.Ehhez a mostani dokihoz megyek vissza ha esetleg megint valamelyikkel gond lenne de remélem nem lesz.
2018. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerult eljutnom pedikuroshoz. Kivagta a benott reszt! Es felrakott ra egy koromszabalyozo kapcsot. Remelem jo lesz hosszu tavon! A fajdalom azonnal megszunt.

Azt mondta, hogy sajnos ez hormonalis, terhesseg es szoptatas alatt alakul ki... igaza van mert az elso gyerkocnel is igy jartam.

Kivanom, hogy neked se legYen tobbet ezzel gondod!!

Koszonom, hogy irtal!

2018. okt. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!