Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedden lövellt be a tejem!...

Kedden lövellt be a tejem! Mai nap idáig 150ml tejet tudtam termelni a két mellemből! Tápszert kell adnom pótlásnak Kevés a tejem vagy normálisnak mondható ez a mennyiség?

Figyelt kérdés

Hajnalban 70mlt szopott.

Utána 30 mlt.

Most 50-t tudtam fejni.

Mellé sajnos pótlást kap. :(


2018. okt. 25. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Védőnő...
2018. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém nagyon sokáig csak 50-et evett. Ha ledden lövelt be, alig 1 hetes. Így elég szép ez a mennyiség. Gondolom éjjel s eszik.
2018. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az én lányom fejadagja 4 hetesen 50 ml volt alkalmanként (6-7 szopival számolva összesen napi 300-400 ml körül evett). gyönyörűen hízott vele. fél évesen sem szopizott egyszerre 80-100 milinél többet.

Amit fejsz, a baba legalább dupla annyit tud kiszopini.

Ha te 50 milit fejsz, ő simán tudna 20 perc alatt 80-100 milit szopizni. Nem értem minek adsz pótlást. Fogyott?

2018. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos mennyiséget a baba testsúlyából és szoptatások számából lehet kiszámolni. Tehát erre így nem lehet válaszolni. Hagyd a babát annyiszor és olyan sokáig szopni, amíg igényli, sokkal hatékonyabb, mint a fejés. Ez ilyenkor még kétóránként egy óra is lehet és normális. De nem marad mindig így, ahogy majd pár hét alatt összeszoktok, beáll egy etetési rend, többet kibír és hamarabb fog végezni is. Olvasgasd ezt: www.lll.hu, és ha bármi kérdésed marad, vannak ott szoptatási tanácsadók telefonszámai is.
2018. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!