Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem ért velem a párom...

Miért nem ért velem a párom abban hogy a testvére milyen bu. Kó?

Figyelt kérdés
Szóval múlthét szerdán született meg a 3. gyerekem. Tegnap beszéltem chaeten a sógornőmmel, kérdezte beindult e már a tejem?mondtam neki hogy nem de egyiknél sem volt sok. Mégis felnőttek. Neki most 14 hónapos a gyereke, ő még mindig szopik és érzem hogy ezt lenézi, mert hétvégén is mikor videózott a férjem vele hallottam mikor mondta hogy ne adjunk neki tápszert, mert nem fogja termelni a tejet, meg rá jön hogy könnyebb az üvegből. De nekem ne szóljon bele mit adok a gyereknek. Ráadásul a férjem nem áll mellettem, stresszel azzal hogy őt védi, mert szerinte ez nem volt bántó és hogy felfújom. Szerintem ugyanúgy felnőttek mint az ő anyatejes gyereke. Szerintem végre le kopott, és nem fogja még egyszer megkérdezni mert válaszra sem méltatott mikor mrgirtam neki.
2018. okt. 25. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem volt bunkó, csak jót akart. Igaza van abban, hogy ha szeretnél szoptatni és van valamennyi tejed, akkor inkább azt kellene szaporítani, nem tápszerrel pótolni.

Mondom ezt úgy, hogy én nem tudtam szoptatni, a lányom gyakorlatilag csak tápszert kapott és teljesen egészséges.

2018. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de szerintem a szülés utáni hülyeség van rajtad, igaza van abban amit mondott, az nem beleszólás, hogy információt oszt meg veletek.

Egy tápszeres anyuka.

2018. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem ért veled egyet mert a férjednek van igaza nem volt bunkó


Szerintem egy testvér adhat tanácsot és nem nézlek téged emiatt hanem max sajnál hogy nem tudod hogy mit kell tenned ahhoz hogy valóban legyen tejed. Gondolja te valóban szeretned és ebben próbál segítséget nyújtani


Neked is igazad van ennek ellenére mindenki tudja hogy az anyatej sokkal jobb a gyereknek.


Tehát most a lényegen nem változtat hogy szoptatod vagy tápszerezed a te dolgod, de a SÓGOR nem volt bunkó

2018. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

U.i.'


Egyébként a stílusból következtetve inkább veled vannak problémák és ezt most nem bántásból írom..... az utolsó mondatod kifejezetten bántó

3.

2018. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 klopusz ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.



Nekem is három csemetém van igaz, a legkisebbem is 15 éves.Hozzáteszem: soha nem tudtam szoptatni, befelé forduló mellbimbókkal elég nehéz ügy. Senki nem segített, tanácsot sem kaptam soha (se védőnő, se a kórházban dolgozók nem foglalkoztak vele).


Én bizony nekiálltam fejni és üvegből etettem őket (oké, itt bejön az üveges etetés, de legalább nem tápszert kaptak).


A nagylányomnál alig volt tejem, pedig ittam a tejszaporító teákat, mégis tápszeres kiegészítésre volt szükség. A tejem elapadt, amikor négy hónapos volt.

A kisebbiknél már volt annyi, hogy neki éppen elég volt majdnem hét hónapig.

A fiamnál annyi volt, hogy rendszeresen le is adtam az anyatejgyűjtőbe. Ő egy évig kapott tejet.

2018. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább veled van a gond.
2018. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy a kérdezővel is van gond, de a sógornőjével is. Ez tipikus női beleszólás. Nekem 10 hónapos gyerekem van, úton-útfélen megkérdezik, szopik-e. Ha nem , miért nem és még sorolhatnánk. Mondom ezt úgy,hogy 3 hónapig szopott, utána teljesen tápszeres lett. Volt olyan is, aki megkérdezte magától jött-e le a mellről, vagy mindenáron én akartam. Eszem megáll. Nem az a baj, hogy mit szól vagy mit nem szól a sógornő, de egy frissen szült anyának főleg 3. gyereknék komolyan mit kell dirigálni? A férjének miért kell tuningolni azzal, hogy nem áll mellé? Igen, mondjuk azt tombolnak a hormonok. Velem a védőnő volt tavaly elég durva, amikor meg mertem kérdezni, hogy a lefejt tejet milyen cumisból adjam a babának, erre ő durván beszólt, hogy úgyis szoptatni fogok. Milyen igazam lett: a kislányom ellébacolta a szopit és csak akkor lakott jól, ha fejtem neki a tejet. Ennyit erről. Felfújja a kérdező, meg nem is. Szerintem mivel most szült, nem kellene neki dirigálni.
2018. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bunkó nem volt ebben tanácsot adott.
2018. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
szerintem meg az a bunkó, akit azt hiszi, többet ér és okosabb, csak mert több gyereke van. Na?
2018. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Miért is lettem lepontozva? Azért, mert vedtem a kérdezőt vagy mert nem szopik a gyerekem?
2018. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!