Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik olyan hogy tartós...

Létezik olyan hogy tartós szopási sztrájk?

Figyelt kérdés
Kisbabám lassan négy hónapos. Három négy hete elkezdett sztrájkolni. Nem fogadta el a cicit pár perc után lefordult róla és kiabált. Félálomban azonban kíválóan szopitott és éjszaka is minden gond nélkül többször is meg tudtam szoptatni. Nem a tejjel van baja ez tuti. Sok testhelyzetet próbáltunk mimdegyikbe ez van. Kell hogy adjak pótlást de ez már a legelejétől ketdve van kivéve masfél hónapot amikor elég volt a tejem. Azt figyeltem meg hogy túl aok levegőt nyel szopizás közben. Amint elindul az emesztése üvöltve befejezi és kész. Valaki járt esetleg hasonló cipőben? Találtál rá vlmi megoldást? Felőröl ez a szoptatási mizéria. Szeretek szoptatni és volt is tejem egész jól de ez az egész erősen leapasztotta. Az önbizalmamat is...
2018. okt. 30. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom ennek mi köze az önbizalomhoz, de biztos. Gondolom túl sok szaranya posztot olvastál.
2018. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Esetleg valami javaslatod is van? Tudod eléggé szar tapasztalat meg érzés ha a babád üvöltve elfordul Tőled. Eléggé sokat szenvedtem a babámért ahhoz hogy ne adjam fel olyan könnyen a szoptatást. Segítséget várok tapasztalatot javaslatot. A szaranya posztok sztem nem nekem szólnak.
2018. okt. 30. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom egyszerűbb neki a cumisüvegböl szopni, ha máshogy nem megy, fejjél és add neki üvegből.
2018. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem segitseg de enis hasonlo cipoben jarok. Nekem a 6 honaposom szuletese ota idonkent gondol egyet es ezt csinalja...olyankor lehetetlen megszoptatni, igazi mizeria. Van amikor a szoptatasi poz segit...eddig pl ulve szoptattam de most ulve elfordul tole, viszont fekve igaz harcok aran meg tobbedjere de elfogadja. Nagyon rossz erzes tudom...de igazabol csak a kitartas segit...nalunk is mikor mi jon be. Probalkozni kell. De nalatok lehet a cumisuveg is bezavarhat, mert abbol konnyebben jon a tej, lehet az mar kenyelmesebb neki.
2018. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még a hasfajas is okozhatja, ha akkor kezd el sirni amikor beindul az emesztese, ezis zavarhatja szopas kozben. 5os voltam.
2018. okt. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!