Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám 1 éves ès cicifüggő!...

A babám 1 éves ès cicifüggő! Most a fèrjemmel arra jutottunk hogy holnap elutazok 2 napra ès vele lessz a baba . Csinàlt mar valaki hasonlòt? Bevállt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de nekem akkor már 20 hónapos volt a kislányom, és terhes lettem, szerettem volna leszoktatni. Én a férjemmel és a Nagymamával hagytam a gyerkőcöt 2 napra, de a közelben voltam, ha baj lett volna tudtam volna menni. De nem volt semmi, miután hazamentem pár napig emlegette még, hogy cici, de aztán egyáltalán nem.
2018. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
1,5 éves volt a cici mániás fiam amikor 3 napig kórházban voltam, teljesen jól elvolt, aztán ahogy hazaértem minden ott folytatódott ahol abbahagytuk
2018. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

Bocsi az off-ért.

2es és mi lett végül?

2018. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon félek. Mert ő cici nèlkül el sem alszik . Meg èjszaka is többszőr kell fel cicizni.
2018. nov. 2. 13:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hogy el e lenne nèlkülen. Születès òra eggyütt vagyunk!
2018. nov. 2. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem nem baj ha az apjával is képes életben maradni a gyerek, márpedig képes kivéve ha az apa nagyon fogyatékos.
2018. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Miért akarod kínozni?
2018. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Àt kell szoktatni játszpcocumira vagy plüsshöz.

Én már erről terhesen olvastam hogy nem jo cici alvást párositani

Nyitott szemmel tettem a kiságyba is hogy lássa hol fog aludni


Te szoktattad cicihez nem szép dolog cserbenhagyni nem az ő hibája

2018. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ha le akarod szoktatni, nem kell ahhoz elutazni. Bár én abban sem találok kivetni valót, ha egy évesen éjszaka még felkel. Másfél, két, három évesen már lehet fárasztó, de egy évesen még simán leszokhat magától is, ahogy az egyik gyerekem tette. A másik gyerekem meg sokat kelt, leszoktattam, de utána is kelt még két évig - szóval ez is benne van a pakliban.
2018. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Két éves korig MINIMUM ajánlott az anyatej, szerintem még ne szoktasd le. Próbáld meg az együttalvást, így könnyebb cicit adnod neki, ha éjszaka megébred, vagy azt, hogy csak reggel, a délutáni alváshoz és az esti elalváshoz adsz neki, a többi időben pedig apuka próbálja terelni, már ez is épp elég kemény, felesleges emiatt elutazni.
2018. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!