Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi okozhat a babának székreked...

Mi okozhat a babának székrekedést? Mit ehetek, amitől a babámnak székrekedése van?

Figyelt kérdés
Vastablettát most kezdtem el rendesen szedni, de sajnos nagyon össze-vissza eszem.
2018. nov. 3. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem befolyásolta semmi az székletét a babámnak.


Babtól, káposztától sem lett pukizósabb sem

2018. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejtermek, es ugy tudom, a vas is.
2018. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A vas az biztosan. Nekem felnőttként is. Ugyan nem anyatejen keresztül, hanem csepp formában kapta nekem a gyerek 1 évesen, de neki is megfogta a hasát.

Persze ha kell szedni akkor kell, mennyi idős a baba? Bár inkább orvostól kérdezd mit ajánl, ami lazítaná a székletét.

2018. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 hetes. Tegnap már nem vettem be a tablettát, tehát péntek este szedtem be utoljára. A ma éjszakánk már újra nyugodt volf, remélem tényleg csak az volt a gond. Köszönöm!
2018. nov. 4. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Vas tabletta helyett egyél mindennap céklát.Nyersen, főve, sütve,idd a levét.Sokkal jobb, mint a vas tabletta.
2018. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!