Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan sterilizáltátok a...

Hogyan sterilizáltátok a kórházba bevitt mellszívót, cumisüveget?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni sterilizalo zacskot, meg AVENTes mikros sterilizalot is
2018. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan bevitték a mikrós sterilizálót, én sterilizáló zacskót vittem, abba pont belefért a mellszívó. Cumisüveget a csecsemősök adtak, ha kellett.
2018. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk nem kellett vinni mellszívót és cumisüveget meg végképp nem! Mellre kell tenni minél többet, mit szivnal le az első pár napban amíg ott vagy csak előtej van azt meg kiszívja ő, én kb óránként tettem cicire, 4en voltunk egy szobában, senki sem használt mellszívót, cumisüveg meg bezavarhat a szoptatásba. Akinek pótolni kellett tápszerrel annak is svéd etetőpohárból adtak a csecsemőgondozók, nem cumisüvegből. Nem is értem milyen kórház ez, mondjuk én bababarátba voltam
2018. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk minden nap adtak a kórterembe friss sterilező oldatot egy edénybe, amibe bele lehetett áztatni, majd utána elmosogatni.

De ha viszel egy mikrós sterilizálót, akkor egészen biztosan meg tudod oldani, mindenhol van mikró az osztályokon.

2018. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutott mellszívót és cumisüveget vinni. Szóval semmivel. Szopott a lányom rendesen.
2018. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nálunk a kórház amit adott listán, hogy mit kell bevinni szerepel a mellszívó és a cumisüveg is. Ezért is fordult meg a fejemben, hogy és vajon hogyan fertőtlenítheti le az ember lánya.
2018. nov. 7. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok újra. Ez durva...nekünk nem volt a listán egyik sem. És eszembe sem jutna cumisüvegből etetni most sem. Mind a 4 anyuka akikkel voltam egész nap szoptattak, ahogy én is. Így indul be rendesen. Ja és mai napig nem használom a megvett mellszívónkat. 7 hetes a babám és igény szerint szoptatom, semmi szükség fejésre.
2018. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!