Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a nyilvános...

Mi a véleményetek a nyilvános szoptatásról?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket ( [link] ) es én teljesen egyet tudok érteni ezzel amit írnak. Kiváncsi vagyok a to véleményetekre is ezzel kapcsolatban.
2018. nov. 14. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Napi összeugrasztó téma.

🍿🍿🍿

2018. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Sok ilyen kérdés volt már, érdemes rákeresned, ha több véleményt olvasnál. Felőlem és szerintem ha nem látszik a cici, nincs indok belekötni. Egyébként első gyerekkel még hazarohangáltam, másodikkal már nem lehetett minden közös programot lemondani ezért.
2018. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Értelmes, fejlett országban lakom itt nincs gond ebből, Magyarországon is talán megérnek az emberek agyilag 50 év múlva ,hogy ne legyen gond a nyilvános szoptatás. Addig felesleges erről beszélni.
2018. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az a véleményem, hogy semmi gond nincs azzal, ha valaki diszkréten megszoptatja a babáját. Én azt megértem, hogy van, aki nem kíváncsi a mellem látványára, ezt tiszteletben is tartom, és úgy csinálom, hogy ne toljam mindenki arcába. De azért hadd ne üljek már a 4 fal között minimum 6 hónapig, mert anyatejes a baba, pláne ha a nagyobb gyerek meg ugye igényelné a kimozdulást.
2018. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
A cikket még nem olvastam, de van saját véleményem a témáról. Van gyermekem, aki a hozzátáplálásig kizárólag anyatejes volt. Sosem szoptattam nyílvánosan. Ez senkinek sem kedvező. A szoptatás egy bensőséges kapcsolat anya és gyermeke között, mikor a felek kölcsönösen egymásra figyelnek. Én ezt nem tudtam volna utcán, vagy egy zsúfolt étteremben megtenni, miközben tudom, hogy többen megbámulnak. Nekem ez kényelmetlen szituáció lett akármelyik oldalon is állok. Ha én vagyok az anya, akkor azért, mert magamon éreztem volna a környezetem mustráló tekintetét, ez álltal nem tudtam volna maximálisan a babámra figyelni, ha én vagyok a külső szemlélő, akkor meg kényelmetlenül éreztem volna magam, ha tekintetem arra téved. Mindig megoldottam elvonulva az etetést. Csak egy kis utána járást igényelt. Mielőtt elindultam, utánanéztem, hogy lesz e lehetőségem etetni valahol, ha nem, akkor vagy igyekeztem két etetés között elintézni a tennivalóimat, vagy hagytam otthon lefejt tejet, hogy akire rábíztam, meg tudja etetni, ha nem érnék haza. Amúgy a diszkrét nyilvános szoptatásban, tehát kendő alatt, nem találok kivetni valót, viszont sosem próbáltam. Így nem tudom mennyire kényelmes az.
2018. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kulturált keretek között nincs a nyilvános szoptatással gond, én is csinálom de semmi nem látszik. A gond azzal van amikor a cigányasszony (vagy bárki) a metrón rántja elő a lógóst és meg sem próbálja elrejteni úgy lógatja a másfél éves gyerek szájába (láttam ilyet), na azt köszönöm inkább nem szeretném látni.
2018. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Koraszülött volt a lányom,hetente jártam vele orvoshoz,volt hogy kora reggel mentünk és délután értünk haza. Sosem kellett nyilvánosan szoptatnom sehol,mert megtudtam oldani ezt a dolgot vagy a kocsiban vagy ahol volt erre alkalmas helység. Mindig szopi után indultunk sétálni,sose kellett a parkban vagy az utcán előkapni a tányért.
2018. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem olvastam a cikket.

Anno én szoptattam nyilvánosan a gyerekemet. Soha, senki nem vette eszre. Meg lehet azt oldani felhajtás nélkül is.

2018. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Túl van spilazva a téma. Életemben nem láttam annyi nőt nyilvánosan szoptatni, ahányszor itt téma egy héten.
2018. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ha nyilvánosan odahugyozol valahova az is egy természetes dolog

Sőt mondok jobbat nyilvánosan szexelni is természetes ősi dolog.

Szoptatni is az.

De nem kéne emberek előtt a fent említett esetek miatt!

Mert mind gáz!

És mindenkinek megvan a maga véleménye róla..

2018. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!