Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valami, amit nem szeretsz...

Van valami, amit nem szeretsz a szoptatásban?

Figyelt kérdés
Én azt, amikor csak játszik a bimbóval, mert az nekem csiklandós kellemetlen érzés, 1-2 percnél tovább nem bírom elviselni.
2018. nov. 14. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

24 hónapig szoptattam. Fél éve választottam el a lányom.

Én csak a fájdalmat nem szerettem. A tejleadó reflexem nagyon durván fájt,főleg eleinte. Volt,hogy majdnem sírtam is miatta...de összeszorítottam a fogam,és hajrá :).


Valamint az volt még necces,hogy mindig kifolyt reggelre a sok tej,és elázott az ágy. 30cm-es foltokon fekve keltem fel.

2018. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Én kezdetektől fogva egy hihetetlenül unalmas dolognak tartottam... nagyon untam. Telefont nyomogattam közben, cikkeket olvasgattam, legalább kicsit kikapcsolódtam. 7 hónapos korában nem kérte többet, akkor meg kicsit hiányzott :)
2018. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

A legrosszabbkor jut eszébe a kölöknek, hogy ő most szeretne.

Mèg az idegesít, hogy a férjem mindig minden bajra ezzel jön. Majd anya ad cicit. Innentől aztán nem lehet szabadulni csak ha megkapja. Mondtam már párszor, hogy apának is van cicije.

2018. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy nem hordhattam rendes melltartót.
2018. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Amikor még váltott ciciből etettem őket pici korukban, és éjjel félkómában nem emlékeztem, melyik jön... Aztán egy gumikarkötő cserélgetésével egyik karomról a másikra megoldottam. :D
2018. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Amikor tépte a mellem :D mert jól lakott de jól esett neki harapdálni a fogzás miatt. De azóta hiányzik a szoptatás :(
2018. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy éjjel még mindig 2x kel szopizni pedig már fél éves. Ilyenkor dőlök el közben kb olyan kómás vagyok. :D
2018. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Azt hogy fél évesen is 2 óránként van hogy óránként kér éjjel. Az,hogy szerintem cici függő lett és fogalmam sincs,hogy oldjam ezt meg
2018. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
En nem szeretek szoptatni, egyik gyereknel se talaltam meg benne azt a szepseget meghittseget amit minden anya ir :(
2018. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer berepedt, de hibás voltam én is


Akkor semmit nem szerettem


Télen amikor úton vagyunk hideg a szoptatás


Nem mindegy melyik melltartót veszem fel vagy melyik felsőt



Amúgy szeretek szoptatni

2018. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!