Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig tart a brutális mellfáj...

Meddig tart a brutális mellfájdalom és “sebesedés”?

Figyelt kérdés

Iszonyatos fájdalommal jár, ami miatt nem tudom folyton szoptatni 3 napos kislányunkat. Persze tudom hogy most fog beindulni de ez a fajdalom ez kibírhatatlan.

Meddig tarthat még vajon?



2018. nov. 14. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha kórházban vagy, kérj a nővértől oxitocinos vattát az orrodba. Ha otthon vagy már, védőnő vagy szoptatási tanácsadó tud segíteni. Ha már beindult a tej és feszül, szoptass vagy fejj le picit. Sebesedésre jó az anyatej, bimbóvédő krém és a levegőztetés. Plusz a helyes szopási technikánál nem sebesedik ki, erre figyelj.
2018. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha jól teszed mellre a babát, nem szabad fájnia. Rendesen kapja be, a bimbóudvart is, ne csak a konkrét bimbót.
2018. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Abból lehet probléma ha ma este tápszet adok a babának és éjjel megpróbálom szoptatni?

Iszonyatos a fájdalom. Plusz a hasam és a gátseb + óriás aranyér :( :(

2018. nov. 14. 21:27
 4/18 anonim ***** válasza:

3-4. nap a mélypont, onnan már csak jobb lesz. Nekem úgy egy hét alatt elmúlt mindegyik gyereknél.

Ahogy az első is írta, szellőztesd sokat (igen, pucér felsőtest), az valóban segít. A mindenféle krémek ugyan gyógyítanak, de utána jobban sebesedik a mell.

2018. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Apró vérfolt volt a melltartón.

Annyira fáj hogy ods sem merem adni neki :(

2018. nov. 14. 21:55
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb 1 hetig tartott nekem is picit verzett sebes volt iszonyat fajdalom mikor tesom latta a fejem kozbe azt mondta o tuti nem fog szoptatni. De ennek ellenere mikor szoptattam az elso 1 perc brutal aztan nekem elmult a fajdalom de ha jol emlekszem a 2 het utan elmult. Kitartás!!!
2018. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszat teszek ha éjjel nem adom a babának?

Holnap jön a védőnő

2018. nov. 14. 22:14
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd szoptatni, akkor rosszat teszel, igen.
2018. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
En kibirtam azt a kis idot de te erzed mekkora a fajdalom turo kepesseged. En megprobalkoznek vele mar csak a babara valo tekintettel de ha ugy erzed vegkepp nem megy akkor potold tapszerrel
2018. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem adnék tápszert, azért fáj mert még nem szokta meg a szoptatást, valamint ha rendesen bekapja a baba akkor nemfáj. Most mindkettőtöknek meg kell tanulnia , maximum két hét és elmúlik.
2018. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!