Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a BEUER BY...

Mi a véleményetek a BEUER BY 40 elektromos mellszívóról?

Figyelt kérdés
A Brendonban 20.000 Ft körül van, az összes többi 35-40 ezer Ft-nál kezdődik. Nem tudom, hogy az ár tükrözi-e a minőséget is, vagy csak egy kevésbé ismert, de jó gépről van szó? Mivel a normálisabb kézi mellszívók is ott vannak 15 ezer Ft körül, inkább elektromosat vennék, azt talán könnyebb használni.

2018. nov. 15. 14:45
 1/1 anonim válasza:

Én megvettem, és nekem nagyon bejött. Én is a Brendonból rendeltem meg. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Sokkal egyszerűbb a használata, mint a kézi mellszívónak, illetve szerintem hatékonyabb is, sőt, nekem nem igazán volt az elején tejem, de ezzel a géppel úgy néz ki, hogy most beindult.

Szerintem megveheted, nem fogsz csalódni, felesleges a drágább verziót!

2018. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!