Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszaka miért sokkal nehezebb...

Éjszaka miért sokkal nehezebb minden? (Hosszú lett bocsi)

Figyelt kérdés

Nappal két óránként cici vagy jól lakik egyből vagy kínálom a másikat.


De aztán eljön az este újabban, már négy órakkor elkezdi. Mintha nem tudná jól lakni. Bekómál a cicin, azt hiszem elalszik vissza rakom az ágyába két perc múlva már tömködi az öklét a szájába, mert éhes. Ezt játszom fürdésig, és utána egész éjszaka.


Annyi különbséggel hogy éjjel mellettünk van egy baba öbölben. De én lehet visszatenni pedig nincs 50 centire olyankor tőlem, igyekszem minél közelebb húzódni hozza, de mintha csak a cici kellene neki.

Akkor nincs gond mikor az ágyban mellettem alszik be a cicin akkor simán húzza a lóbőrt, addig amig még nem próbálom vissza tenni a helyére.


Az anyai közelséggel lenne össze függésben?

Nem értem mert akkor nappal miért nem csinálja?

Vagy a tejjel?

Teli vannak éjszaka is a cicijeim. A kereslet kínálat még nem állt be szerintem.



Egyébként 11napos a babám és köszönöm a válaszokat



2018. nov. 29. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az öklét NEM azért tömködi a szájába, mert még éhes. Ez kisbaba szokás. Ha megszoptattad, tedd a saját ágyába, ne hagyd a cicin aludni, mert később sem fog aludni másként. Ne cuminak használja a cicit.
2018. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éhes, hanem cumizni akar. A te döntésed, hogy hagyod-e hozzászokni, vagy nem engeded neki. Illetve még választhatod azt is, hogy adsz neki cumit. Mindegyiknek van előnye és hátránya.
2018. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem éhes, mert kétszer is volt hogy adtam neki lefejtet és egyből aludt utána, olyan mintha nem lenne elég kitartó este, vagy én vagyok türelmetlenebb, mert fáradt vagyok?

Kedves első láttál már kisbabát cicit keresni? Nyilván kisbaba szokás éhesen keresni a táplálék forrását elég hülyén néznék ki te is tömködnéd az öklöd a szádba éhesen.... :D

2018. nov. 29. 11:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második. Próbálkoztunk már a cumival semmi érdeklődést nem mutat iránta.... Bár én sem szeretném csak végső mentsvárként próbáltam
2018. nov. 29. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!