Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek mikor volt újra menstru...

Nektek mikor volt újra menstruációtok szülés után? (aki szoptat olyantól kérdezném)

Figyelt kérdés

2 hónapos iszsz babám és ma megjött. Nem is nagyon fogadja el a cicit :(

3 óránként eszik általában 😶


2018. dec. 13. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legelőször 3 hónap után pont szilveszterkor úgy hogy január elsején el is múlt. Ezután 15 hónapig semmi. Rengeteg tejem volt fejtem szopizott a fiam majd egyik napról a masikra elutasította.. ra egy hónapra megjott rendesen utána szinte azonnal beállt a ciklusom. Magyarul 18 hónap után jött meg rendesen
2018. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után. Én is onnan vettem észre, hogy a fiam elkezdett ordítani szoptatás közben.. :/ Ilyenkor nem nagyon van mit tenni, óránként mellre tettem és annyit csak evett ami pont elég neki. Ez kb 4 napig tartott. Fontos, hogy ilyenkor se kezdj el tápszert adni hanem szoptass orrvérzésig, akkor nem lesz baj a tejjel :/
2018. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hét gyermekàgyi vérzés utàn 2-3 hét szünet, aztán megjött a menstruációm
2018. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mi az a ,,rendesen" első válaszoló? Nekem most nem olyan erős,mint szülés előtt,akkor ez nem számít vajon? Vagy ez majd kiderül a kövi hónapban,hogy lesz-e? 🤔 a hasam 2 napja görcsölt 😏


#2 Nem adok neki tápszert semmiképp,van tejem ugyan fejni nem tudok de elég Neki 130-akat szopizott eddig szóval nem fogom ezért mással etetni,gondolom annyit csak eszik,amennyi kell vagy ha éhes lesz.


Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 13. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
8 hetes volt a lányom, együtt szenvedtünk, ő az oltástól én meg a görcsölő hasamtól... 😕
2018. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első babánál 8 héttel szülés után megjött rendesen,be is állt a ciklusom rögtön rendszeresre. A második babám 4 hónapos, még nem jött meg. Igény szerint szoptatom őt is,ahogy anno a lányomat is.
2018. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Iszsz mellett, 5 héttel császár után, és azóta is rendszeres.
2018. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szoptatok 8 honapja es meg nem jott meg.

Volt 1 nap 6 honapos korababamikor vereztem de azota semmi ugy h az nem hiszem h mensinek szamitott. De utana erdeklodtem akkor a vedonomnel es azt mondta h ha meg is valtozna a tej ize par nap es hozza szokik a baba. Ne mondj le a szoptatasrol szerintem, még kicsi a babad.

2018. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6 honapos koraban *

Bocsi, 6os voltam

2018. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as *
2018. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!