Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor, hogyan és miért hagytad...

Mikor, hogyan és miért hagytad abba szoptatást?

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem én hagytam abba, hanem a gyerekeim. Lányom majdnem 1 éves volt, fiam sajnos már 3 hónaposan. A 3.gyereknél nekem kell abbahagynom, mert vissza kell mennem dolgozni.
2018. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nálam is ez a helyzet, hogy vissza kell mennem és fogalmam sincs,hogy hogy tegyem vagy hogy lesz

Neked mi a terved?

2018. dec. 15. 21:02
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

9 honaposan vált le a kisfiam, nem én szerettem volna, terhes lettem ❤️ elvileg ilyenkor vannak babák, akik leválnak, mert megváltozik a tej íze a hormonok miatt.

Amúgy a hozza táplálás miatt alapból egyre kevesebbet szopizott, nagyon hamar kivaltottunk 3 étkezést, így maradt a reggel-este (azért közben sokszor estere megteltek a melleim, de elég hamar bealllt) végül estere egyre kevesebb volt, tudtuk, hogy akármikor jöhet a teso így elkezdtem pótolni, majd egyszer csak vége lett. Egyik szemem sír, másik nevet.

2018. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
2,5 evesen magatol szokott le, de 1,5 eves koratol mar csak reggel es este szopizott.
2018. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
5,5 hónapos korában, sajnos egyik napról a másikra. Olyan gyógyszert kellett szednem, ami mellett nem szoptathattam. Két hétre kellett volna felfüggeszteni, de amikor letelt az az idő és újra akartam kezdeni, addigra a lányom már nem fogadta el😞
2018. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

4 hónapos volt a lànyom, nem kellett neki.

Folyton csak aludt a mellemen.

2018. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
6 hetesen mikor tejfehérje érzékeny lett. Hiába a tejmentes diéta nem akart szopizni így elapadt a tejem fejes ellenére is.
2018. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10 hónaposan, nem igényelte már. Én is vártam a kicsit már akkor, de nem emiatt hagyta abba, mert már 5 hónapos voltam, a teherbeesés nem zavarta. Nagyon ment a hozzátáplálás, folyton szilárdat evett volna, ő döntött így. Én szívesen szoptattam volna tandem.
2018. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok. Már elkezdtem a leszoktatást. Kap tápszeres kiegészítést minden evésnél. Először azt kapja, hogy egyre kevesebbet szopizzon. Lassan 1-2 étkezésnél el is hagyom és csak a tápszer marad. Valamint addigra kiváltom majd az ebédet is. 1.5 hónapom van még, szeretném az utolsó pillanatig megadni neki az anyatejet azért.
2018. dec. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem egészségügyi okokból abba kellett hagynom, 4 hónapos volt akkor. Mikor evés következetr nem raktam mellre, hanem cumisüveget dugtam a szájába, először lefejt tejjel, majd áttértünk tápszerre. Szerencsére egyből elfogadta a cumisüveget és a tápszert is. A tejet egy hét alatt elapasztottam homeopátiával.
2018. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!