Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkoholmentes barna sör hol...

Alkoholmentes barna sör hol kapható?

Figyelt kérdés
Aki esetleg probalta tejtermelés céljából, ho vette? Vagy vannak kifejezetten erre a celra sörök? Bevált valakinek? A lényeg szamomra hogy alkoholmentes legyen, es ha van akkor barna, mert ugy tajekozodtam abban több a maláta. De sajnos sehol nem talalok ilyet... Olvastam a karamalzrol, azt probalta valaki? Varom a tapasztalatokat :)

2018. dec. 18. 16:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg egy kérdés: esetleg ha szules elott elkezdem inni, befolyasolja a kezdeti tejtermelest? (Azért készülnek rá már előre, mert sajnos a csaladban visszamenoleg ez mindig problema volt )
2018. dec. 18. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:

Sörökkel nincs tapasztalatom, csak szoptatàssal. (De azzal sok, 4 gyerekem van).

A minél gyakoribb mellretétellel érsz el hatékony és tartós sikert. Persze innod kell elég folyadékot, de hogy mit, at mindegy. Ami lényeges, hofy ha szkmjay vagy, egy percig se halogasd az ivást és mkndig annyit igyál, amennyit kívánsz, nem kell többet.


Nem írtad mennyi idős a babád, ha 1 hónap alatti, akkor minden nyekkenésre mellre célszerű tenni, hamar kiapasztalod mikor szetetne cicizni éy amikor csak kéri tedd mellre.

Így szépen beáll a kereslet-kínálat.

2018. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs a sok hibáért...


Ja hogy még meg sincs s babád??


Akkor szívből ajánlom a "Szoptatás női művészete" c. könyvet.

Abban mindent elolvashatsz.

Az, hogy a felmenőid nem szoptattak, nem akadály, és nem is jelenti, hogy te nem fogsz tudni!!!

2018. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ittam Karamalz-t. Szerintem segített, miután megittam, fél-egy órával éreztem, hogy belöveltek a melleim. Bár nem sokszor ittam, mert szerencsém volt/van ilyen szempontból, van nélküle is tejem bőven. A gránátalmás a legfinomabb a dobozos változatból. A Tesco-ban még anno 4 éve láttam üvegeset is, abból pedig a feketeribizlis nagyon finom volt (nem tudom kapható e még).
2018. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Karamalz nekem bevált. Auchanban 180 ft darabja, férjem meglepett két kartonnal belőle :)
2018. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Karamalz nekem is bevált. Minden nap 1et 2öt megittam. Rossmanban lehet kapni valamint még a Sparban is vettem néha, de ott nem mindig volt. Brendonban is van, dupla áron. Nem tudom hogy segítene-e ha már előre iszol, de ártani biztos nem árt, úgyhogy szerintem nyugodtan.
2018. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tescoban mindig van. 2 hete 199 Ft volt. Az íze nagyon jó, minden ízben nagyon jó. Nekem segített a tejtermelésben, de sajnos így sem szopizott a kisfiam.
2018. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :) lehet veszek kóstolót es karacsonyra meglepem magam vele :D amugy 34.hetben vagyok, csak elore probalok keszulgetni. Kedves első, irtad, hogy a sok mellre tetel a leghasznosabb. Ezzel amugy egyet ertek, es igyekszem igy szoptatni, de sajnos anuykamnal se valt be anno, pedig o is ennek volt híve. Bizom benne h ez nem orokletes, es ugy is allok hozza, h nekem marpedig lesz :) de azert a bogar motoszkal :) sok folyadekot iszom, igyekszem sokat inni szoptatas alatt is, tobben mondták h sok sok ivás, sima viz a legjobb :)
2018. dec. 18. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a karamalz nem sokat segített, a sima alkoholmentes sör viszont növelte a mennyiséget.
2018. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!