Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt lakik jól...

Mennyi idő alatt lakik jól (kizárólagos anya tejes babák,1 hónap körüliek) a babáról, és mennyi idős?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 08:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Babáról=babátok (bocsi)
2018. dec. 19. 08:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon életérő. Az én fiam 1-1.5 órát is tudott szopizni mire jól lakott ennyi idősen, unokaocsem negyed óra alatt meg is volt. :)
2018. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom ilyenkor nagyon hosszan szeretett szopizni, 45-50 perc is simán volt.
2018. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén egy óra körül volt egy szoptatás mindkét gyerekemnél ilyen idősen. Fél évesen meg már csak 5-10 perc :)
2018. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen, ilyenkor még nagyon gyengék, azért kiszívni az anyatejet nem kis munka, általában 1órát tart ilyenkor az etetés, aztán ahogy erősödik ez egyre csökken.
2018. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az első hetek erről szólnak, a szoptatásról. Én végignéztem a Hegyi doktor összes részét és sorozatát közben :D

5-6 hónaposan meg már 10 perc alatt végzett, úgyhogy ez csak az elején van így.

2018. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem 15-120 perc kozott, attol fuggoen, konfortszopizni akart-e epp, vagy sem (utobbival tobb zsirosabb tejhez jut, a rovidebb szopiknal a szopi elejen inkabb a szomjat oltja, atlag 10 perc is lehet, mire zsirosabb tej kezd el jonni, vagy ennel tobb is, illetve a hosszabb szopizasnak alvast segito, es nyugtato funkcioja is van, illetve novekedesi ugrasnal ennyi idosen akar 0-24ben is cicin akarhat lenni, hogy a tej mennyiseget felszaporitsa).
2018. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!