Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha karácsonykor kicsit elenged...

Ha karácsonykor kicsit elengedem magam alkoholfogyasztást illetően mikor szoptathatok megint?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne kövezzetek meg a kérdésért,de nagyon rég engedtem már el magam és szeretnék én is két három pohárkával meginni esetleg.A pici természetesen lefejt tejet kapna addig.Milyen óvintézkedéseket kéne utána tenni ha kiürül az alkohol? Fejjem és öntsem ki ?

2018. dec. 24. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
12 óra alatt kiürül. Érdemes fejni közben.
2018. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis 12 óra első, első 3-4 óra alatt kiürül. Persze nem akkor ha folyamatosan iszol.
2018. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, mennyire tervezed elengedni magad. Ha csak 1-2 pohárról van szó este, akkor másnap nyugodtan szoptathatsz. Ha közben megéhezik, kapjon előre lefejtet. Ha többet vagy többfélét iszol, és könnyen leszel másnapos, esetleg gyógyszert is kell bevenned, akkor szerintem aznap ne szoptass egyáltalán.
2018. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát csak vörösbort tervezek mondjuk nem 2decit hanem esetleg 5
2018. dec. 25. 10:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat nyomtam a zöldet!Esetleg akinek van még tippje várom
2018. dec. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!