Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha iszok az anyatejből lebomli...

Ha iszok az anyatejből lebomlik az alkohol vagy fejni kell és kiönteni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék addig a babám előre lefejt tejet kap!

2018. dec. 25. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Hihetetlen, hogy nem lehet kibírni pia nélkül pár hónapot.
2018. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Fejd le és öntsd ki
2018. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Félreértés ne? Akkor használj vesszőt!

Elsőre így értelmeztem: Ha iszok az anyatejből, lebomlik az alkohol, vagy fejni kell és kiönteni? Miért innál az anyatejből? 😀


Komolyan! Iszonyat, hogy felnőtt, családos emberek nem ismerik fel a központozás jelentőségét.


Ha máshová helyezem a vesszőt: Ha iszok, az anyatejből lebomlik az alkohol, vagy fejni kell és kiönteni?

Ne igyál alkoholt! Ha mégis, fejd le az anyatejet, és öntsd ki!

2018. dec. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg vicces amúgy,hogy felnőtt embernek ez a legjobb szórakozása hogy idejön okoskodni hosszas mondatokon keresztül🤔
2018. dec. 26. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha a hármas nem írja, nekem le se esik, hogy nem az a kérdés, amit ő is írt először😂

Azt hittem így hirtelen, van valami mendemonda, hogyha iszol a saját tejetből, lebomlik az alkohol.

2018. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nanemar halljatok most esett le mit irtam nehari mindenki😂😂😂
2018. dec. 26. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyerek?

Mennyit iszol?


Egy kis pohár sört, bort meg lehet inni, elvileg utána pár órával jelenik meg a tejben. Nagyon kicsi babának nem adnám, az enyémnek a köptetőben több az alkohol.

2018. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!