Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy van az hogy 2 és fél...

Hogy van az hogy 2 és fél hónapja szültem 6 hét után megjött és most rá kb egy hónapra megint (tehát vissza állt a ciklusom) És közben van tejem is?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 12:50
 1/9 anonim válasza:
79%

Hogy kinek mikor áll vissza ciklusa, ez teljesen egyéni.

Akik évekig szoptatnak simán teherbe eshetnek közben, ha erre gondolsz.

2018. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A hormonrendszer működése olyannyira bizonytalan és egyéni, hogy ez is előfordulhat.
2018. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még tisztultam, amikor már azt hittem, hogy elmúlik a vérzés, megint nagyon elkezdett. Akkor esett le, hogy megjött és onnastól kezdve folyamatosan menstruációm volt hiába szoptattam.
2018. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen rendben van így, nem tudom mi a probléma. Visszatért a ciklusod.


Nekem 4 gyerekem van, mindegyik 2-3 hónapos korában megjött, és onnantól non-stop. Most 2 éves a kicsi, még szoptatom.

2018. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem azonnal visszaállt. 5 héttel szülés után jött meg először, és azóta volt már 4 ciklusom, rendszeres, 26-30 nap közötti.

Nálam az az oka, hogy ilyen hamar visszaállt, hogy a kislányom kezdetektől átalussza az éjszakákat. Ha 4 óránál több rendszeresen kimarad a szoptatások között, akkor visszaáll a ciklus.

2018. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a nagylányomnál 6 hétre megjött onnantól rendszeres volt

a fiamnál 8 hónapos volt mire megjött

a kislányomnál 2 hónaposan jött meg és onnantól volt rendszeres


mindegyik gyereket 2 éves korig szoptattam

2018. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki éjjel nem szoptat attól még nem áll vissza a ciklus feltétlenül. Szoptatok még, de nagyon kevés a tejem. Kb. 70%-ban tápszeres a kislányom. Éjjel 10-től 7-ig alszik kb.. 3 hónapos, de még azóta sem jött meg.
2018. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos kizárólag anyatejes volt a fiam, amikor megjött. 11 hónapos koráig szoptattam. Pont úgy hagytuk abba, amikor megjött, abban a honapban terhes is lettem.
2018. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 héttel a nagylány születése után jött meg. 3 ciklusig pontos volt, aztán (tervezetten) megfogant a kicsi, mindezt igény szerinti, kizárólagos szoptatás mellett. 😊
2018. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!