Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukak segitene valaki?

Anyukak segitene valaki?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy ha ugy adodna hogy nem tudom szoptatni majd a babamat vagy netalan hamar elapad a tejem vagy barmi, akkor a tapszert otvossal kell feliratni? Ezzel sajnos nem vagyok tisztaban hogy kihez kell fordulni es hogyan kell beszerezni. Esetleg meg szoptstasi idoben erdemes tsrtani otthol tapszert ha netalan valami okbol kifolyolag nem tudnam szoptatni de megis meg tudjam etetni? Hogyan mukodik ez?

2019. jan. 7. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha gyerekorvos írja fel receptre, úgy olcsóbb. De patikában, drogériában, nagyáruházban is kapható. Bármikor gyorsan be lehet szerezni, mi ezért nem vettük meg előre. Kértünk egy receptet, ha esetleg kell, de nem volt rá szükség. Mire a kórházból hazajöttünk, addigra volt elég tejem.
2019. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen célszerű orvossal íratni , mert ő ismeri a babádat az elmondások alapján meg az előzményeket, családi hátteret stb.. Én mindig az orvostol kértem,hogy irjon ki, és tartottam is otthon mindig tápszert. Viszont ennek az az egy hátránya van, hogy nem küzdünk meg vele ha elmuloban látszik a tej, hogy vissza szaporitsuk, hanem egyböl a tápszerhez nyúlunk. Meg amugy olcsóbb is ha ő irja ki.
2019. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon halas vagyok en is ugy tudom hogy ajanlatosabb dokival iratni mert o ismeri a babat es engem, nagyon szeretnem ha lenne tejem mindig is jobban akartam azzal taplalni de sajnos benne van a pakliban hogy megsem lesz es igy mindenre fel kell keszulnom. Koszonom szepen nektek
2019. jan. 7. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam receptet tápira is amikor kijött házhoz a doki, miután hazajöttünk a kórházból. Ő azt tanácsolta váltsuk ki általában megnyugtatja anyukát hogy van mihez nyúlni.

Egyelőre nem kellett, remélem nem is lesz rá szükség. Most 3 hónapos a kisfiam.

2019. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Coffelia ***** válasza:
57%
Inkább egy jó ibclc képesítésű szoptatási tanácsadót. Olcsóbb es hosszútávon hatékonyabb.
2019. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget :)


5-os sogornom volt szoptatasi tanacsadason, nos annyi penzert kb annyit tudott meg hogy hogyan kell helyesen ratenni a babat a cicire es hogy minnel tobbet szopik annal tobb termelodik. 3. honapban elapadt a teje mert stresszelt. Az elapadast nem tudja gatolni a tanacsado, eleg ha kicsit stresszes a kismama es maris elapad. Ertelmet nem latom a tanacsadasoknak, plane ha az egyik "legjobb" is ennyire bena volt.

2019. jan. 8. 01:04
 7/7 Coffelia ***** válasza:
A szoptatási tanacsadás is egy folyamst, és rá kell éreznie a mamának is. Tenyleg nem biztos, hogy egy alkalom utqn minden azonnal rendbe jön. En ismerek egy fantasztikus tanácsadót, szívesen iranyítlak hozzá :)
2019. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!