Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedves anyukák! A szoptatás...

Cinege03 kérdése:

Kedves anyukák! A szoptatás alatt használtatok-e bimbóvédőt és ha igen milyen méretet érdemes választani? 1hónapos baba anyukája.

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam 2 méretet, egyik sem volt jó, semmi nem jött velük, nélküle rendesen evett a baba, pedig befelé forduló mellbimbóim vannak
2019. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egész szoptatás alatt használtam bimbóvédőt, sokat kipróbáltam, nekem a Lansinoh 20mm volt jó.(interneten rendeltem) De ha bimbóvédő nélkül eszik rendesen, akkor hagyd inkább.
2019. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel rámtukmálták a kórházban, így tanulta meg a lányom, nem tudtam leszoktatni sajnos. 10 hónapig szopizott, sosem kellett tápszerhez nyúlnunk szerencsére így sem. Medela M-es méretet használtunk.


A másodikkal szeretném megpróbálni nélküle, remélem, sikerülni fog. 😊

2019. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél még kellő infók hiányában az elején párszor használtam, mikor fájt a bimbóm, de igazából nem kellett volna. Most a másodiknál nem is vettem, remekül megvagyunk nélküle. Ritkán van rá tényleg szükség egyébként, a többség úgy használja, ahogy én elsőre, hogy valójában nem is kéne. Amúgy szerintem csak egy plusz nyűg sterilizálni, felrakni stb.
2019. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon kisebesedett,mert le volt nőve a nyelve és csak most vették észre,azaz most szóltak...szal a helytelen technika.miatt nagyon szinte gennyesre.sebesedett és nagyon fáj a szoptatás,azért gondoltam a bimbóvédőre hátha jobban gyógyulna..
2019. jan. 8. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, mint te, csak 3 napos volt a fiam, mikor mondtam a kórházban, hogy szerintem le van tapadva a nyelve, mert nem tud rendesen szopizni. Persze addigra már véres volt a mellem. Nekem a csecsemősnővér hozott bimbóvédőt: Lansinoh,24 mm. Elég macerás volt rajtatartani, mindig sikerült levernie valahogy a babának, nem tapadt annyira jól,de nagyon hasznos volt. 1 hét alatt rendbejött a mellem annyira, hogy nélküle is menjen a szoptatás, fájt ugyan, de hamar elmúlt. Szóval szerintem ideiglenes megoldàsnak is jó, amíg helyrejön a melled. Fiam most 15 hónapos, és még mindig szopizik, védő nélkül.
2019. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is le volt tapadva a nyelve és idő előtt született, nagyon gyengén szopizott, pár szívás után kifáradt és abbahagyta. Eleinte lefejt tejet kapott, aztán a kórházban adtak egy bimbóvédőt, ami egy csapásra megoldotta a problémát. Avent, S-es méret, nekünk nagyon bevált.
2019. jan. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!