Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki milyen fogamzásgátló...

Ki milyen fogamzásgátló módszert alkalmaz szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Mostanában megyek a 6 hetes kontrollra és nem tudom mi lenne a legjobb a babának és nekem egyaránt. Kicsit tartok a tabitól, mert nehogy valami olyan menjen át a tejen keresztül. Szívesen olvasnék tapasztalatokat, hogy kinek mi vált be.
2019. jan. 8. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan gyógyszerek, amiket lehet szedni szoptatás alatt is, kérdezd meg a dokitól.
2019. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Óvszert vagy pharmatex kúpot használtunk. Óvszert peteérés körül, egyébként pharmatex. Azt használtuk addig is, amíg nem jött meg.

Teljesen bevált, pedig az a típus vagyok, aki akkor is tehetbe esik, ha egy használt alsógatyát hozzávágnak.

2019. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Óvszert
2019. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Óvszert, mindig óvszert!
2019. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Óvszert
2019. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tabi
2019. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azalia tabletta
2019. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amíg vártunk a tesóval, addig óvszert. Sem magamat, sem a kislányomat nem akartam hormonokkal tömni feleslegesen. Minél kisebb korkülönbséget szerettünk volna, így nem tartott sokáig ez az időszak.
2019. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azalia tablettát szedtem,amit szoptatás alatt lehet.

2 évig szoptattam,addig szedtem folyamatsoan.Utána váltottam rendes tablettára. Nagyon jol védett, semmi panaszt nem okozott. A kislányom azóta 6 éves nagylány, és makk egészséges. :)

2019. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mirena spirált a második gyerek után,ezt is lehet használni szoptatás alatt. A két gyerek között óvszert.
2019. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!