Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van értelme még így tovább...

Van értelme még így tovább szoptatni?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos. Egyre több tápszeres kiegészítést igényel. Egy evés úgy néz ki, hogy 30-60g anyatej, 90-120g tápszer. Egy étkezést már kiváltottam hozzátáplálással.
2019. jan. 10. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha teher, akkor ne csináld.
2019. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Értelme van, kis túlzással minden csepp anyatej értékesebb, mint ugyanannyi tápszer, ha egyszer már megadatott, hogy rendelkezésre áll.


Ha egyre több a tápszer, akkor előbb-utóbb valószínűséggel úgyis elapad a tej, addig érdemes adni még.

2019. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, de ha stresszelsz csak rajta, akkor én sem erőltetném már.
2019. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te tudod mi teher neked. Nekem 6 hónapos kora óta nem hajlandó szopizni, ellenben tejem még van, ha nem is sok, így 3 hónapja napi 4x fejek. 2x eszik még cumisüvegből, 3 étkezés kiváltva, de nekem egyelőre megéri, hogy az üvegben kb. fele anyatej. Pedig nagyon macerás egy hisztiző, éppen mindenre felkapaszkodni próbáló gyerek mellett fejni. Próbálom is alvásidökben összehozni.
2019. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!