Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki próbálta már az Ukko...

Aki próbálta már az Ukko teát, leírná mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Olvastam róla, szívesen megrendelném, de elég drága és félek, hogy csak kidobott pénz lenne. Én nem is a tejtermelés miatt venném meg leginkább, hanem amiatt, hogy elvileg nyugtatja a babát.
2019. jan. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyomorsavat csinált. Rendeltem belőle az akciós 6+2 csomagost, 7,5 megvan azota is.. nem iszom, rettenet mennyiség rennie kellett mellé..
2019. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! En akkor kezdtem el inni amikor csokkent a tej mennyiseg, ez a babam 7.honapjaban kovetkezett be. Mivel meg szerettem volna szoptatni, megrendeltem lesz ami lesz, eloszor 1 csomagot. A babamra nezve nem veszek eszre semmi hatast mert mar reges reg kinottuk a "hasfajast". De a tejem az valoban tobb lett, azota eltelt 2 honap es meg vigan szoptatok. Nekem bevalt, az ize se olyan rettenet citrommal mezzel izesitve. En ajanlom, semmi egyeb problemam nem lett tole se sav se semmi.
2019. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de a citromfű teát igen, az elég jó altató minden résztvevőnek. Tejtermelésre pedig a legjobb a görögszénamag.

Érdemes egyébként elolvasni az ilyen drága híres teák összetevőit, mert sokszor külön-külön megvéve olcsóbb.

2019. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!