Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Folytatni vagy abbahagyni?

Folytatni vagy abbahagyni?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt a kisbabám, és a kezdetek óta kevés tejem van, jò 2 hònapja abba is hagyta a cicizést, csak fejem neki. Az elején elektromos gépet béreltem és egész nap a gépen lógtam kb 1 hónapig, aztàn azóta medela kézivel fejek, de mindig is kevés volt a tej, amikor a legtöbb volt, akkor sem haladta meg a napi! 100-120 mlt.., most meg kb napi 30 mlt ha sikerül lefejni többszöri fejéssel. Van ennek még így bàrmi értelme?

2019. jan. 11. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Minden cseppje arany, de ezt te is tudod.
2019. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de mar gutautest kapok tole, hogy napi 3-4x fel oram elmegy, aztan plussz ido a pumpa fertotlenitgetese, az uvegek karbantartasa... er ennyit az a minimalis tej vajon? Nem megy tobbre azzal, ha ezt az idot vele toltom nyugalomban? Nem tudom mit csinaljak.
2019. jan. 11. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát, szerintem másodpercek kérdése és úgyis el fog apadni, nem szórakoznék vele tovább, 30 mili az semmi.
2019. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha szoptatásból jönne ennyi, akkor folytatnám. De így? Nincs értelme.
2019. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e koze hozza, de nekem mindig meg is jott a kezdetek ota pontosan ( szules ota)
2019. jan. 11. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs értelme. Iszonyú sok idő megy el vele és az alig valami. Egy fél korty egy 4 hós babának.
2019. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor abbahagyom.. :/ de azert bant, mert nem igy akartam. Sajnos szules is csaszarral volt, a korhazban pedig muszajbol kapott mar potlast, aztan kb 2 honaposan elutasitotta a mellet is , pedig direkt olyan cumisuvegekbol etettuk, h ne legyen cumizavaros. ( nüby, medela)
2019. jan. 11. 22:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenkor hagytam abba, mikor egész nap nem jött le 30 ml. Hamar el is apadt teljesen. 4 hónapos volt a fiam is akkor.
2019. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!