Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nálatok hogy zajlik a szoptatá...

Nálatok hogy zajlik a szoptatás? Van esetleg valami rituálétok?

Figyelt kérdés
Pl. Mindig ugyanaz a zene lejátszva közben, különböző időpontokban más-más testhelyzet, helység, stb?
2019. jan. 23. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyunk, mindig ugyanott , bekészítem az ágy mellé az innivalót (mindig közben jut eszembe hogy baromi szomjas vagyok) , a hátam mögé egy bizonyos kemény párnát, leülök, magam körő rendezem a szopipárnát és rá a baba.

Zenét nem kapcsolok , ez még nem jutott eszembe :) Nekünk az az alváshoz kapcsolódik (mármint hogy mindig ugyanaz szól)

2019. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok, lemaradt 90% ban bölcső tartásban szoptatok, (fekve nem tudok sajnos...) akkor szoktam hónalj alá "becsapni" a bébit, ha vmiért kevesebbet szopott és csomósodik a mellem, mert csak úgy tudja kiüríteni a csomós részeket.
2019. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Van :)

Bébi megnyikkan, én ugrok, cickó elő és már mehet is a szopizás.

2019. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak levágom magam a kanapéra egy textilpelussal, meg a gyerekkel a karomban. Ha mázlim van, eszembe jutott előtte, hogy vigyek innivalót, ha nincs, akkor szomjanhalok közben, ha noncs itthon a férjem :D

Illetve ha a hálóban vagyunk, akkor szoktam fekve szoptatni, amúgy bölcsőtartásban a legegyszerűbb nekem.

2019. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szopipárna, innivaló, rágcsa, távirányitó, telefon, a bébi és mehet a 0-24 szoptatás :D
2019. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!