Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek NEM jott ossze a...

Akinek NEM jott ossze a kovetkezo gyerek szoptatas alatt, pedig volt menzesz, annak mennyivel utana sikerult, es mi volt a gond?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szoptatas alatt is johet kovetkezo gyerek. Legyszi, ne irj, ha neked szoptatas kozben jott ossze, vagy ha szoptatas alatt nem volt menzeszed.


Azoktol szeretnek valaszt a kerdesemre, akiknek szoptatas utan sikerult csak annak ellenere, hogy rendszeres ciklusuk volt mar szoptatas kozben is. Az erdekelne, hogy mennyivel utana sikerult, es kiderult, hogy mi volt a gond?


2,5 hete fejeztuk be a szopit, de hosszabb ideje nem sikerul a masodik. (Az elsot sokaig szoptattam).



2019. febr. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt, hogy már szoptatás alatt volt egymás után két ciklusban két kémiai terhességem. A második után abbahagytam a szoptatást (2 éves elmúlt már addigra a nagyobbik gyermek), a doki pedig azt mondta, hogy várjak két ciklust a következő próbálkozással. Amikor az letelt, azonnal megfogant a kislányom.


A másodikkal áprilisban hagytam abba a szoptatást, és csak októberben fogant meg a harmadik gyermekem.

2019. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az lemaradt, hogy igazából nem volt semmi gond, teljesen spontán jött a harmadik baba, vagyis nem tervezgettünk, nem néztünk ovulációt, nem voltunk együtt többször, mint amennyiszer jólesett, volt, hogy ha fáradtak voltunk, simán kimaradt egy-egy hét, akár középidőben is. Így nem gondoltunk problémára, hogy 5 hónapig nem jött a baba.
2019. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam fél éves volt, amikor elkezdtünk próbálkozni, 9 hónapos korában megjött az első menzeszem, rögtön rendszeresen visszaállt 28 napra, onnantól kezdve peteérés teszttel néztem, hogy mikor van peteérésem, mindig pozitív volt minden hónapban, de egyszer sem repedt meg a tüsző. Végül 20 hónapos korában leválasztottam, és rá két hónapra terhes lettem végre, áprilisra várjuk a kislányunkat. :) szóval nálam a szoptatás akadályozta a tüszőrepedést, hiába voltak rendben a hormonjaim, volt LH csúcs, de repedés nem.
2019. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as megkérdezhetem hogy honnan tudod hogy nem repedt meg? Uh-os követés volt? Most készülök én is a dokimhoz majd peteérés figyelésre, szoptatok még én is,lehet ezért nem jön a tesó nálunk is.
2019. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!