Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Befelé forduló mellbimbóval...

Befelé forduló mellbimbóval sikerült valakinek eredményesen szoptatnia?

Figyelt kérdés

Használtál bimbókiemelőt, ha igen, milyet és meddig? Meddig tartott amíg a baba megtanulta?


Köszönöm a válaszokat! Még csak 30 hetes vagyok, nekem a terhesség alatt lett befelé forduló sajnos. Nagyon szeretném szoptatni a picit, de félek, így nem fogom tudni.


2019. febr. 9. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az egyik lett befele forduló, a jobb nem. Napokig csak azt fogadta el, majd folyamatosan próbáltuk a balt is. Végül megszenvedtünk, de sikerült neki rákapnia, azóta jobban is szereti, mint a jobbat. Nem használtam bimbovédőt. Kicait idaastam neki a jobbat, majd utána a balt, hogy ne legyen annyira éhes. Nálunk ez vált be.
2019. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első babámat 4 hónapig szoptattam (ő nem volt hajlandó tovább), a második majdnem 3 volt mire sikerült lebeszélnem a ciciről.

Kipróbáltam 2 méretet az elsőnél, mindkettővel szenvedett, de amúgy gyorsan megoldotta a dolgot, normalizálta a bimbókat, úgyhogy a második babánál már nem volt ilyen gond.

2019. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van is errol egy informacios fuzet nagyon jo tippekkel, de mar nincs fent a link (W. Ungvary Renata: Szoptatas lapos, vagy befele fordulo mellbimboval a cime azt hiszem). Erdemes rakeresni esetleg az Edesanyak szakertoi csoportban, vagy a Szoptatasi kerdezz-felelek csoportban a facebookon, hatha megvan valakinek (tudtommal ingyenes kiadvany).
2019. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, Avent bimbókiemelővel, kb 3 hétig kellett, aztán ment már nélküle is. A bimbókiemelőnél figyelj a méretre, nekem az első túl kicsi volt csak szenvedett vele a baba.
2019. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!