Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4-5 hónapos babátok mennyi...

4-5 hónapos babátok mennyi anyatejet eszik?

Figyelt kérdés
A kisfiam a hónap végén lesz 5 hónapos, kizárólag anyatejes baba. Az utóbbi napokban hihetetlenül éhes mindig, 2.5-3 óránként 180 millit eszik meg. Ez normális, másnak is ilyen jó étvágyú a babája? Attól tartok, nem tudok lépést tartani vele, már a lefagyasztott tejből kell pótolgatnom sajnos.

2019. febr. 12. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 700-800 ml-t eszik naponta, majdnem 5 hós.
2019. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Az én babám még csak 20-án lesz 4 hónapos.

De már hozzatáplalom.

Ma reggel 200ml p3pet kapott amibe egy negyed üveg barackpuret kevertem.

Bár már 6 és fél kg.

Pedig 2,83-al született

2019. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kettes. Miért táplálsz ilyen korán hozzá? Valami probléma miatt orvos vagy védőnő javaslatára? Ha nem akkor csak gratulálni tudok.


Na de a kérdésre válaszolva. Általában 5ször eszik 180-200 ml-t kB.

2019. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ötször evett eddig 170-180 milliket, valamelyik nap én is összeszámoltam és 850 millire jött ki nap végére. Ő most 7200 grammos, 2620 grammal született. Inkább csak az szokatlan nekem, hogy egy-másfél órával evés után már elkezd nyöszörögni, eddig azért bírta 3-3.5 óráig két szoptatás között. És minden másra gondoltam már, hogy mi baja lehet, de egyértelműen éhségről van szó. A védőnő szerint holnap már meg kéne próbálkoznom az almapürével, de valahogy mindig is úgy képzeltem, hogy 6 hónapig megpróbálom csak anyatejjel táplálni.
2019. febr. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!