Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után hogyan apasztják...

Szülés után hogyan apasztják el az anyatejet?

Figyelt kérdés

Sajnos gyógyszert kell szednem a 3.trimeszterben és szülés után, ami miatt nem szoptathatok.

Illetve olyan anyukák válaszát várnám, akinek a babája tápszeren nőtt fel.


2019. febr. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Adnak gyógysuert


De van kíméletesebb módja, az egyre kevesebb fejéssel

Laktációs tanácsadó tud segíteni ebben a témában is


Mi az amit lehet terhesen szedni de szoptatni vele nem?

2019. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 grafno ***** válasza:
Gyógyszerrel lett elapasztva,mert a kicsi nem érzett rá és már fogyni kezdett a nem evestol.
2019. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ad az orvos egy gyógyszert amit pár napig szedni kell és be sem indul a tej vagy ha már van tej akkor hamar elapad.
2019. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Milyen gyogyszert? Nagyon keves az a gyogyszer, aminek nincs szoptatasbarat alternativaja. Egy szoptatasi tanacsado tud ebben segiteni, vagy a Szoptatas kerdezz-felelek csoportban is tudnak.
2019. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem gyógyszer miatt, hanem a szoptatás feladása miatt, de nekem magamtól, szinte egyik napról a másikra apadt el.

A dokis megoldás azért lesz jobb neked, mert akkor nem kell aggodnod az esetleges mell gyulladástól meg ilyenek.

De amúgy ha nincs mi szívja, nem is termelődik egy idő után.

2019. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norman Bates ***** válasza:

En nem kertem gyogyszert az elapasztashoz, szoros melltarto volt rajtam ejjel nappal es hideg kaposztalevelet tettem bele es azt cserelgettem. Meg arra kellett figyelni, hogy ne erje a meleg zuhany.

Tejbelovelles utan par napig televolt de aztan felszivodott.

Most varom a masodik babam, ha minden jol megy akkor o mar anyatejes lesz remelhetoleg.

2019. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!