Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan akinek ilyen...

Van itt olyan akinek ilyen kicsi (volt) az anyatejes babája 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kislányom 3760gr, 2520gr-mal született 2440el hoztuk haza.tehát 1330grot hízott a 3 hónap alatt. 50cmről 59re nőtt. Átalussza az éjszakát (este 8tól reggel 8ig) én nem aggódnék mert nagyon jó kedélyű baba, viszont ma vtunk a státuszon ahol helyettesítő doki volt aki felirt tapszert. A sajatunk nem irt vna tudom de ez nagyon aggodalmaskodott hogy ilyen pici.

Van esetleg vki akinek szinten ilyen keveset hizott? Amugy 550-600ml-t eszik egy nap.


2019. febr. 28. 17:31
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
76%

Valószínűleg semmi baja, de én elvinném a helyedbe egy másik független dokihoz.

Az én gyerekem 4000grammal született,havonta 1200 grammokat hízott 3 hónapig,utána lelassult a hízás.(tehát 3 hónaposan majdnem 8 kiló volt).és 51 centivel született.

De minden gyerek más.

2019. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz saját orvosod? Illetve az lenne igazán mérvadó hogy hogyan gyarapodott havonta, mert ha minden hónapban 450 grammot, akkor nem sok minden változott, de ha első hónapban mondjuk 500 grammot, aztán 500 grammot és most 300at akkor lassult a gyarapodás ami jelezhet gondot.
2019. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiam 3200gal született, 3 hónaposan kereken 4 kg voltés olyam 62 cm. Tápszert kapott, mert alultaplált volt állítag, de jó kedvű és alvó volt. Amikor attól felerősődött visszaáltunk az anyatejre.
2019. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen nagyjából egyformán gyarapodott a 3 hónapban, most volt ugyan egy kis megrekedes 2hete,de betegeskedett és sztem annak tudható be. Ma is mértem 450ml kB a napi adag amit ennie kéne, eddig evett már 350mlt és még hol a nap vége... Nem tudom mikor lesz saját dokinak megint, remélem jövő héten és akkor vele egyeztetek.
2019. márc. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!