Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 éves korig hogyan alakul a...

1 éves korig hogyan alakul a szoptatási idő?

Figyelt kérdés
mikor mennyi időnként kéri vagy hogyan adjátok? Pl meddig van az, h 3 óránként, meddig 4 óránként és 1 éves kortól hogyan van?
2019. márc. 2. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Igény szerint szoptattam sosem volt ilyen. Szerintem erre a kerdesre nem lesz szamodra hasznos valasz, mivel babakrol/emberekről beszélünk nem gepekrol, robotokrol.


Nyilvan ahogy majd hozzataplal az anya ritkulnak a nappali szoptatásai, de ettol, hogy akar surusodnek az ejszakaiak. Vagy nem.


Nalunk nem volt benne rendszer. Nappal haar kivaltottunk egy etkezest ejjel attol lehet 6szor felkelt. Az is lehet masnap meg mashogy lett.

2019. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, csak nagyjabol
2019. márc. 2. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet nagyjazni kerdezo... Minden baba mas es mas ez igeny szerinti. Atlagban 3 orankent keri es ez a megszokott de sok baba nem ilyen, minden szulonek mas a tapasztalata ezzel kapcsolatban. Ez kialakul mindenhol szepen es a baba igenyeihez igazitva
2019. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!