Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nézik le azt az anyukát...

Miért nézik le azt az anyukát aki kevés teje miatt néha tápszert ad a babának?

Figyelt kérdés
A tápszer ugyanolyan táplálék a babának mint az anyatej. Nem értem miért kell kötözködni ha valaki meghalja hogy “ tápszer “ akkor már mindennek elhordja az embert. Engem ezek a fanatikus szoptató náci anyák kiidegelnek akik inkább hagynák a babát éhezni csak tápszert ne kapjon. Tisztelet a kivételnek akinek nem inge nem veszi magára.

2019. márc. 6. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, én ilyenről még nem hallottam.
2019. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Feltételesben írtad, hogy hagynák éhezni a babát, de sajnos ez tényleg így van. Dolgoztam szülészeten és pont emiatt az agymosott propaganda miatt, sajnos több anyuka ha nem indult be időben a teje, akkor sem volt hajlandó se vizet se tápszert adni a babának még a nyári 40 fokban sem. Inkább nézték ahogy 3 napig szottyad össze a baba, majd persze potyogtak a könnyeik és szidták a rendszert mikor intenzív osztályra került a gyerek félholtan....

Nem, én sem értem az ilyet.

2019. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
én meg arról nem, hogy a tápszer ugyanolyan táplálék lenne, mint az anyatej. Ilyet még a legelvetemültebb tápszer gyártók sem állítottak sosem.
2019. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem értem egyedül, miert kell kerdezgetni eleve erről valakit is? Ez amolyan privat dolog. Imadom h vadidegen nok jatszoteren x eves gyerek anyjanak 2 mondat utan..


Es a kis Ferike szopizik meg?


Megis minek kerdez ilyet valaki? Persze az anyatej a leheto legjobb a babanak, de ha kevés akkor igenis adjanak neki kiegészítő tapszert. Nem, nem mindig apad el. Masfel eves korig volt tejem ugy, hogy talan egy nap volt amikor a gyerekem nem kapott tapszert mellé. Nekem nem lett volna több, szervi oka van es nem igazan osztottam meg ezt senkivel nevvel, szemelyesen mivel ez rank tartozik. Szerintem, nem kell valaszolni ezekre a kerdesekre es akkor nincs mibe belekotni

2019. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha valaki nem tud szoptatni kénytelen tápszert adni a gyereknek.Nemrég mondta a védőnő,hogy már nagyon kevesen adnak anyatejet, így valahol elég hamar elfogy és így arra sincs esélye az anyának,hogy vegyen esetleg.Na meg inkább a kórházakban vannak természetesen.

Szóval mit adjon a babának ha nem anyatejet?Tápszert! De ilyenert lenézni valakit...nem is értem.

2019. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert sokan azt hiszik, hogy közük van más életéhez.
2019. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

látom akit leosztottam az törölte a profilját..

akkor mégegyszer elmondom a tápszer szerintem táplálék a babának ahogy az anyatej is! miért kell belekötni ebbe? az ilyen anyák szerintem úgy engedik el a gyereket iskolába hogy a cici kilóg a gyerek szájából!

nemértem akik belekötnek a tápszeres babák anyukáiba hogy mit kezdenének magukkal ha meglenne tiltva a szoptatás mert a baba galaktozémiás pl. biztos mondaná a babának hogy megvan tiltva a szoptatás, de én akkor se tápszerezlek!

2019. márc. 6. 18:20
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem az ilyen fanatikus szoptatós anyukákat. Sajnos nekem sincs elég tejem, ezért kénytelen vagyok tápszert is alkalmazni, bármennyire is szerettem volna csak anyatejjel etetni a babámat. Amúgy most olvasok egy könyvet, amit azt taglalja, hogy nem feltétlenül jobb az anyatej, mert a legtöbb anyuka nem táplálkozik egészségesen.
2019. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

A kérdésed szándékos provokálás.

Összefoglalva:

1.senki nem nézi le azt, akinek nincs teje és ezért tápszert kap a gyereke.

2. A tápszer NEM ugyanolyan táplálék,mint az anyatej.

3. A legtöbb nőnek, akinek nincs elég teje, az nem is igyekszik,hogy legyen. Nem teszi mellre csak panaszkodik,hogy "de hát nem szopik"

4. Aki nem szoptathat valami miatt, az értelemszerűen kénytelen tápszert adni a gyereknek. A tápszert ilyen esetekre találták ki.

5. Aki azon méltatlankodik, hogy más szoptat, inkább nézzen magába,hogy mi is zavarja tulajdonképpen? A legtöbb esetben a saját lelkiismeretük,hogy bár megtehetnék,hogy anyatejet adnak a babának, valamiért mégis csak pótlékot adnak nekik.

2019. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
Látom lepontoztak utolsó pedig nagyon igazad van
2019. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!