Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám "kiiktatni" az...

Hogyan tudnám "kiiktatni" az egyik mellemet szoptatáskor és átállni hogy csak az egyikből szoptassak?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám és az egyik mellemben sajnos 20-40 g-nál nincs több napközben, ezt a babám nem is nagyon szereti inkább alszik rajta néha néha szívogatja akár 1 óra hosszát is. Viszont reggelre mikor 2szor eszik a baba általában tele van legalábbis csöpög belőle. Tehát szeretnék valahogy áttérni az egy mellből szoptatásra napközben csak nemtudom hogy csináljam. Eddig pont elég volt neki a tejcsi viszont délutánonként el3g összevissza szopizott. A rosszabbikat meg napközben igyekszem lefejni és esetleg eltenni. Ötletek?
2019. márc. 9. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értettem, amit írtál, akkor napközben a másikból etesd, és akkor tedd a másikra, amikor már elég idő eltelt. Szerintem rossz ötlet átállni, nem is lehet igazából, max úgy, ha lefejed, de így nem fog beállni a kereslet-kínálat.

Ha szívja, elalszik rajta, akkor valószínűleg elég neki, ami van benne. Ha nem koraszülött, jól fejlődik, van elég pisis pelus, akkor dobd ki a mérleget, vagy legalább ne használd minden etetéskor, mert idegroncs leszel.

2019. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy te ebben...? Mert én megcsináltam, hasonló okokból, és most csapkodom a fejem a falba, annyira felemásak lettek a melleim...........
2019. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első 1-2 hétben felváltva szoptattam egyikbol másikból. De még a jobbikban megfelelő mennyiség volt a másikban valahogy nem növekedett. Van hogy 1 óráig szopik vagy cumizik rajta és utána átrakom a másikra akkor abbol is kiszívja majdnem az egészet. Az hogy a mellméretem eltérő lesz az nem annyira izgat ígyis eltér már. Amiből nehezebben jön egy kicsit nagyobb.
2019. márc. 9. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!