Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagy méretű jó minőségű...

Nagy méretű jó minőségű szoptatós melltartót hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Nagy a méretem 95/F, és ugye nem sok helyen van ekkora méretű szoptatós melltartó. Az Anita márkának van, és kényelmes is, nade 16000 ft egy darab. Ha nem lesz más meg vaszem azt, de ugye legalább 2 jó lenne, így meg egy kicsit sajnálok 32000et 2 melltartóért. Tudtok ajánlani esetleg más márkát ami kényelmes is, de nem olyan drága?
2019. márc. 14. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a márka bevált. Csak ne szivacsosat vegyél, elsőre mellényúltam.

2019. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Bonprixről rendeltem anno.
2019. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 babyboom567 ***** válasza:
pedig az anitát vedd meg,nekem a méretem 80I(mint ildikó,sokan el sem hiszik hogy van ekkora méret),hivd fel az adora fehérneműt, segitenek a méret pontos kiválasztásában.A kódja amit én hordok, anita 5051 szoptatós melltartó,nagyon kényelmes.Sajnos ennyibe kerül,én örülök,hogy egyáltalán valami jó rám.
2019. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a Bonprix! 😊 G kosárral is kényelmes, erős, szép.
2019. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!