Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki maganak apasztotta el a...

Aki maganak apasztotta el a tejet a kevés fejes módszerrel annak hány napig tartott?

Figyelt kérdés

Sajnos nem szoptathatok már és olvastam ezt a módszert h így is el lehet apasztani.

Kinek mi a tapasztalata?


2019. márc. 17. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Első nap minden szoptatás idején fejtem,

második-harmadik nap már csak reggel, délben, este,

negyedik-ötödik nap csak reggel,este,

hatodik, hetedik nap csak este,

1 hét után csak este, kézzel fürdés közben (kb. 1 hétig még).

Az első héten kézi mellszívóval csináltam, és mindig csak annyit, hogy ne feszüljön. Az első nap volt durva, akkor vizesruházni is kellett. Mellette homeopátiás Urtica Urens-et szedtem, ami tejapasztó hatású. Összesen 2 hét volt, de még sokáig volt benne tej.

2019. márc. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és éjszaka nem etettem, szerencsére alszik a lányom éjjel. 5x evett egy nap, 4 hónapos volt akkor. Ezt még lehagytam.
2019. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a baba, nekem a fiam másfél éves korában csak alvások előtt szopizott,így nem volt màr sok tejem,minden nap egyszer kellett kb 10milit lefejnem,5-6.napon mar azt sem kellett,nem durrant be.
2019. márc. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!