Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája nem fogadta el a fagyasztott tejet?

Figyelt kérdés
Nemsokára el kell mennem a babám mellől, mert egyetemre járok. Péntek, szombatról van szó, napi 1-3 étkezés maradna ki, amíg távol vagyok. Párom, édesanyám itt lesz. Kicsit aggódom, hogy nem fogja elfogadni a fagyasztott tejet, majd még csinálok próbát előtte. Ha nem fogadja el, mit tudok csinálni? Reggel tudnék fejni frisset, de az meg azért nem jó, mert egyszerre csak szopi után mac 40 ml-t tudok lefejni. Tápszert nem szeretnék, kizárólag anyatejes. Ha nem tudom megoldani, természetesen maradok, amúgyis rossz érzés itt hagyni, de a suliba is jó lenne elmenni, főleg, hogy katalógusos óra lesz.
2019. márc. 18. 12:13
 1/8 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2019. márc. 18. 12:14
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az enyem nem fogadta el, sot a hutobe tett tejet sem szivesen...

De ugye ne ezt nem probaltam ki, aztan dobhattam ki a rengeteg lefagyasztottat...

Nagyon kicsi meg, ha meg tudod ildani inkabb passzivalj, meg rad van szuksege, akkor is ha elfogadja anyostol a fagyitejed...

2019. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem fogadta el, de meg is értem, a kiengedett anyatej nekem is szimplán büdös volt. Ennek ellenére azt gondolom, ha nincs más, megeszi a gyerkőc, mert hiszen nincs anya, éhesnek meg éhes...


ha jól értem, nem 2 egybefüggő nap, hanem 2 egymás utáni nap, amikor napközben nem vagy vele valamennyi ideig... én megpróbálnám előtte este, éjszaka a fejést olyan mennyiségben, hogy 1-2 étkezésre elég legyen... ugye 24 órát eláll a hűtőben is, tehát ha délutántól másnap reggelig mindig fejsz cicizés után, plusz éjjel mondjuk beiktatsz egy plusz "evést" (feltételezve, hogy mondjuk éjjel már azért átalszik egyet, amit így ebben az esetben te nem hagynál ki), akkor akár elég is lehet.

de az is lehet, hogy a tiéd nem finnyás. fejsz a fagyasztónak, aztán ha mégsem eszi meg, jó lesz később a maradék a pici főzelékébe, ha ott sem jó (én ott is éreztem azt a jellegzetes szagot), akkor fürdővizébe.

2019. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem fogadta el. Dobhattam ki az összeset.
2019. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyire van messze a suli az otthontól?
2019. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem fogadta el, ha a tiéd sem fogja akkor max azt tudjátok csinálni, hogy odaviszi neked valaki, megeteted és hazaviszik
2019. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fél órára. Két órám lesz csak, közöttük 10 perc szünet, hazamenni nem tudok, ha odajönnének apával, akkor is kevés lenne a 10 perc, mert általában 35-40 percet szopizik. Valószínű az lesz, hogy előtte megpróbálok lefejni annyit amennyit megenne. Nem lenne ilyen gyakran amúgy, mert 5 tárgyat vettem.fel, abból három csak vizsgakurzus, a maradék kettő meg nem gyakran van, háromszor ha be kell mennem ebben a félévben.
2019. márc. 18. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:

ha csak 2 órás van, plusz az út 2xfél óra, akkor kb csak napirendet kell változtatni. Bármi is van, előtte megeteted, és amint hazaérsz, újra kapja a cicit.

Vagy elmennek veled, abban a 2 órában lehet sétálni is, és ha kell, simán belejön a baba, hogy 10 perc alatt degeszre egye magát. de ha mást nem, akkor az út idejét megnyeritek, 2 órát pedig egy isz baba is kibír cici nélkül.

2019. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!