Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Kinek mennyire vált be az elektromos mellszívó?

Most kézi mellszívót használok, de megfordult a fejemben, hogy átváltok elektromosra. Van egyáltalán értelme? Jobban járnék vele vagy csak pénzkidobás? Mennyivel jobb, mint a kézi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mellszívó, elektromos

márc. 28. 15:05  Privát üzenet  

A válaszok

Anno sok véleményt elolvastam róla és szinte mind pozitív volt. Sokkal jobb hatásfokkal szívja a tejet.

Végül én azért nem ruháztam be rá, mert igény szerint szoptattam és nem tudtam volna kihasználni a nagy kapacitását.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 28. 16:21 Privát üzenet
Nekem nagyon bevált,mondjuk én az elektromossal kezdtem. Nagyon egyszerű a használata és kényelmes. Nem bántam meg, hogy megvettem. Az Avent elektromos mellszívóját használom.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 28. 16:38 Privát üzenet
Nekem semennyire sajnos, egyszerűen nem jön több, mintha kicsöpögne magától :( Valószínűleg velem van a baj, nem a géppel :(

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 28. 18:32 Privát üzenet
Nekem nagyon sokat segített! Avent van nekem is és csak ajánlani tudom !

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 3. 23:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a BEUER BY 40 elektromos mellszívóról?
Elektromos mellszívó Kínából? Rendelt már valaki?
Kézi vagy elektromos mellszívó?
Philips AVENT elektromos dupla mellszívóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Melyik elektromos mellszívó vált be nektek? Mennyi tejet tudtok lefejni vele egyszerre?
Használ valaki lorelli elektromos mellszívót?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!