Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Strepsilst szedett valaki szoptatás alatt? Szabad?

ápr. 1. 03:35  Privát üzenet  

A válaszok
Azt nem lehet szedni. Tantum verde forte sprayt biztos hogy lehet. A szopogatós tablettáját nem tudom.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 1. 09:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bevettem hármat tegnap:(

A gyerekorvos nem veszi fel a telefont. Mire figyeljek? Nagy bajt csináltam?

# 2/5Időpont ápr. 1. 10:07 Privát üzenet

1. vagyok. Nem lesz tőle semmi baja. A betegtájban annyi van hogy nem ajánlott és konzultálni kell orvossal.

Létezik egy oldal. A hatóanyag alapjan megmutatja hogy a gyógyszereknek milyen kockázata van szoptatás estén a babára. E szerint a srtepsils alacsony kockázatú.

[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 1. 10:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!

# 4/5Időpont ápr. 1. 10:55 Privát üzenet

Én kaptam már be párat.

Kb. minden egyes betegtájékoztatóban benne van, hogy terhesen, és szoptatás alatt vigyázni kell vele, hogy emiatt ne kelljen felelősséget vállalniuk, ha valami gebasz van.

A linkelt oldal a legjobb!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 1. 13:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoptatás alatt ki milyen gyogyszert használt náthára torok fájjásra?
Kedves Anyukák! Szopizással, tejtermeléssel lenne problémám. Adnátok pár tanácsot?
100%-os gyógyszertári lanolin bimbóra. Próbálta már valaki?
Mellimplantátummal szoptatni? Kinek mi a tapasztalata?
Nem elegendő tej minden próbálkozás ellenére, mellbimbó kisebesedése, mell gyulladása, láz. , akiknek voltak hasonló problémái, hogy tudtak túllendülni és tovább szoptatni?
Szoptatás mellett lehet szedni Strepsilst torokfájásra?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!