Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vajon benne van még a tejben?

Vajon benne van még a tejben?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos. Már csak reggel, és este szopik. Közte tápszert kap, és hozzátáplálok. Nagyon megkívántam az energiaitalt. Régóta nem ittam. Vajon ha reggel 7-kor iszom egyet, az az este fél 8-as szoptatásnál még benne lehet a tejben, ha közte fejek is? Tudom, hogy tiltólistás, azért kérdem.
2019. ápr. 4. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem semmi baja nem lesz, de én biztos nem innék ilyen szemetet már magam miatt sem. Én egyszer egy esküvőn ittam jókedvig magam, amikor még szoptattam, rohadt bűntudatom volt, de nem volt semmi gond.
2019. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem innám rendszeresen, csak most megkívántam. Szó nincs arról, hogy több alkalommal is.
2019. ápr. 4. 14:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy 12 óra alatt mennyire cserélődik az anyatej? Főleg, ha többször fejek is.
2019. ápr. 4. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
3-4 Óráig van benne nyugodtan ihatsz , meg már nem újszülött :)
2019. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, tudom. De azért a sok koffein neki se tenne jót, ha kapná ilyen formában..akkor megnyugodtam.

:)

2019. ápr. 4. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
2,5 Évig szoptattam néha bekaptam egy kis konyak meggyet. Egyébként 100 mg koffein van az energiaitalban pont annyi mint egy espressoban 😉
2019. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A babám 6 hós korában vizsgaidőszakom volt. Igény szerint szoptattam, de megpusztultam volna koffein nélkül, amit én is energiaitallal vittem be (kávét nem annyira szeretem). Nem érzékeltem a hatását rá. Mértékkel kávézni is lehet szoptatás alatt, az energiaital sem rosszabb.
2019. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!