Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Napokban keveset szopik a...

Napokban keveset szopik a babám, Mi lehet az oka? valaki tapasztalt hasonló dolgot?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám nagyon jó evő két kilót hízott szükséges óta , 120 grammokat meg szokott enni persze néha 90-100 de volt már 140 is, egy két napja viszont Maximum 80 grammot eszik , nem lázas semmi baja egyébként és tej is még van marad a mellemben de egyszerűen nem kér többet .

2019. ápr. 5. 09:37
 1/6 A kérdező kommentje:
* szülés óta bocsánat
2019. ápr. 5. 09:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért méregeted? Teljesen felesleges, csak magad idegesíted vele. Eszembe nem jutott volna mérleget hozni a házhoz.

Ha van elég pisis pelus, jókedvű és növekszik akkor semmi gond, annyit eszik amennyit igényel. Gondolom , te sem mindig szemre ugyan annyi krumplit eszel délben.

2019. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz persze csak furcsállom hogy több ideig kevesebbet eszik...és sajnos ezt is tudom hogy nem kellene mernem :( csak félek hogy ha elfogy netán a tej azt honnan fogom tudni???
2019. ápr. 5. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, 2,5 évig szoptattam úgyhogy van tapasztalatom. Ha elfogy a tej ( ilyen nincs eleve ) , onnan fogod tudni hogy éhes marad a baba tehátódik idealista fogod venni. Meg a napi öt hat pisis pelusnak meg kell lennie. Ezt a 24 orara számítsd.

Ne feledd, nem robot, hanem egy emberi lény és nem mindig ugyan annyira éhes.

2019. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* Ejha bocsi , szépen át fogalmazta a telefon. Tehát onnan fogod tudni, hogy majd ordít evés után , mert nem lakott jól.
2019. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2019. ápr. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!