Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás

A kérdés

Beindulhat-e a tejtermelés 16-20 korban? És ha igen miért?

nem szült.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tejtermelés, nincs baba, fiatal

ápr. 5. 12:42  Privát üzenet  

A válaszok

Ha nem terhes akkor orvoshoz kell fordulni vele. Magas a prolaktin szintje, amit kezelni kell.

Ha terhes és 16-20 hetest akartál irni, akkor termeszetes folyamat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 5. 13:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*16-20 éves korba

# 2/4Időpont ápr. 5. 13:09 Privát üzenet

Igen, ha valami oknál fogva az agyalapi mirigy elkezdi ternelni a prolaktin hormont. ( [link]

De pl nálam nem derült ki soha, hogy miért van mindig pár csepp tejem (húszas évem elejétől), a későbbi gyerekvállalásnál nem okozott gondot, simán teherbe estem, rendesen tudtam/tudok szoptatni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 5. 13:12 Privát üzenet
Nővérem most szült, állandóan vele voltam még most is szinte mindennap. Nekem is megindult a tejem.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 11. 14:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség alatti szoptatásnál mikor indul be újra a tejtermelés?
Alkoholmentes barna sör hol kapható?
Ha valaki nem kezd el szoptatni, akkor meg sem indul a tejtermelés?
Minden peteérés előtt csöpög a tejem, pedig lassan egy éve nem szoptatok, azt hittem el is apad. Ahogy túl vagyok az ovuláción el is múlik. Fáradékonyabb lettem, a hajam nagyon...
Milyen falusi, mezőgazdasági vagy egyéb jellegű gazdálkodási formába érdemes belekezdeni?
Indokolatlan tejtermelés? - kérem segítsenek!

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szoptatás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!