Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett várandósan?

Szoptatás mellett várandósan?

Figyelt kérdés

Valaki van/volt így?

Tervezett baba volt?

Menstruált már?

Meddig szoptatott?


2019. ápr. 10. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan, nekem elvalasztasig nem sikerult, pedig tandemszopit is terveztem. Egyik baratnom viszont felidoig szoptatott, utana mar kellemetlen volt neki, es elvalasztotta. Ket masik ismerosom viszont vegig szoptatott, es szules utan is tandemben. Egyikuk meselte nekem, hogy a nogyogyasza kifejezetten javasolta, hogy szoptasson tovabb varandosan.
2019. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja es mindharman terveztek a babat.
2019. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet sokat.

Van akinek igen, van akinek nem tervezett. (erre nem lehet epiteni, hogy majd nem lesz valaki terhes a szoptatas miatt/alatt)

Van aki nem, de altalaban igen, menstrualtak.


Van olyan ismerosom akinek 20 honaposan sem jott ossze a második szopi mellett es van olyan is akinek még meg sem jott szules utan, egy ev van a babak között igy kb 3 honapja tarto gyakori szoptatas mellett lett ujra terhes majd tandemezett a masodik megszuletese utan.

2019. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem semmi. Nos majd kiderül, nálunk sikerül-e...
2019. ápr. 10. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a gyermekes?
2019. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 éves. 13 hós. Csak sajna éjjel is szopik. Nappal kb 2x, viszont éjjel vagy 6x is akár. Próbálok helyette cumit v teát adni (cukormenteset), de sokszor nem fogadja el egyiket sem.
2019. ápr. 11. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Válaszd le a kicsit fokozatosan.Adj neki egyre többször főzeléket,levest,gyümölcsöt,zöldséget.
2019. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!